آکاایران: ساعاتی پیش استودیو CD Projekt RED به صورت رسمی از کاور هنری گسترش دهنده Blood and Wine مربوط به عنوان The Witcher 3 رونمایی کرد.

به گزارش آکاایران: استودیو سازنده بازی خوش ساخت The Witcher 3 در صفحه توییتر خود با انتشار کاور رسمی DLC بازی علاوه بر تحسین برخی از هواداران، باعث ایجاد موجی از حرف و حدیث ها شد. در طراحی کاور با توجه به اینکه داستان بازی کمی گنگ و نامعلوم است اما به صورت کلی خوب به نظر می رسد.

در حال حاضر اطلاعات خاصی از نسخه The Witcher 3 Blood and Wine به بیرون درز پیدا نکرده و نمی توان قضاوت کرد. همان طور که می دانید در اواخر سال گذشته، استودیو سازنده از اماکنی که بازی در آن جریان دارد، تصاویری منتشر کرد. انتظار می رود که این عنوان حدود 20 ساعت گیم پلی داشته باشد.

تاکنون تاریخ انتشاری برای این DLC اعلام نشده و تنها می توان چشم به آینده دوخت. شما کاربران محترم آکا ایران در انتها می توانید کاور هنری منتشر شده از The Witcher 3: Blood and Wine را مشاهده کنید.

از کاور هنری The Witcher 3: Blood and Wine رونمایی شد - آکا

آکاایران: از کاور هنری The Witcher 3: Blood and Wine رونمایی شد

شایان به ذکر بوده که بازی The Witcher 3: Wild Hunt در تاریخ 19 مه سال 2015 به صورت جهانی برای پلتفرم های رایانه های شخصی، اکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر گردید. جذابیت و زیبایی بالای بازی سبب شد که در طی مراسم «TGA 2015» به عنوان بهترین بازی سال شناخته شود.

منبع :VG247
.

منبع :

تبلیغات