آکاایران: آخرین به روزرسانی بازی کلش آف کلنز (Clash Of Clans) در ماه مارس عرضه شد و حال نوبت به آپدیت جدیدی رسیده که البته هنوز عرضه نشده است؛ اما ما قصد داریم نگاهی به تغییراتی که قرار است در به روزرسانی اردیبهشت کلش آف کلنز اعمال شود بی اندازیم.

به گزارش آکاایران: در به روزرسانی قبلی شاهد اولین جنگجویی که از دارک اکسیر برای ساخت آن باید استفاده می شد بودیم، همچنین رفع باگ ها و متدهای جدیدی نیز وجود داشت که باعث می شد متقلبین از بازی حذف شوند. امروز سوپرسل اعلام کرد که به روزرسانی اردیبهشت کلش آف کلنز قرار است بزرگ ترین آپدیت این بازی باشد که هدف آن سرعت بخشیدن به روند بازی است.

بنابراین می توان گفت که به روزرسانی اردیبهشت کلش آف کلنز از آنچه در گذشته عرضه شد و تاون هال لول 11 را به بازی اضافه کرد قرار است بزرگ تر باشد.

آنچه مشخص است این آپدیت می تواند به بازگشت محبوبیت این بازی کمک کند و دوباره کلش آف کلنز را به جایگاه قبلی آن برساند. همان طور که می دانید وقتی به سطح بالایی برسید برای ساخت یک ارتش قدرتمند باید بین 200 تا 300 هزار اکسیر هزینه کرده و زمان زیادی را نیز صرف کنید تا ارتش شما ساخته شود و یا میزان زیادی جم پرداخت کنید.

نتایج این همه زمان صرف کردن تنها برای 3 دقیقه مبارزه است که صرف نظر از شکست یا پیروزی در نبرد، برای جنگ بعدی باید همان زمان و هزینه را دوباره متقبل شوید. همین امر سبب شده تا خیلی از کاربران علاقه ی خود را به انجام کلش آف کلنز از دست داده و دیگر سراغ آن نروند.

سوپرسل نیز متوجه شده که بازی آن ها دیگر جذابیت گذشته را ندارد، برای همین سعی کرده تا در به روزرسانی اردیبهشت کلش آف کلنز روند بازی را کمی تغییر دهد. از جمله تغییرات مهم بازی سرعت بخشیدن به ساخت اسپل ها و همچنین افزایش سرعت دو تا سه برابر ساخت نیروهایی مانند گولم، پکا و بمبر است. همچنین زمان استفاده ی دوباره از هیرو کینگ، کویین و گرند وارن نیز به شدت کاهش پیدا کرده است. در ادامه می توانید لیستی از تغییرات اعمال شده در به روزرسانی اردیبهشت کلش آف کلنز را مشاهده کنید:

  • سرعت ساخت اسپل دو برابر شده است
  • سرعت ساخت اژدها، ویچ و وال بریکر دو برابر شده است
  • سرعت ساخت گولم، لاوا هوند و پکا سه برابر شده است
  • زمان ساخت هیروها بسیار کاهش یافته است
  • ساخت بالن، ویزارد، هیلر، والکری و بولر کاهش یافته است
  • بولر زودتر به دشمنان حمله خواهد کرد

زمان عرضه ی به روزرسانی اردیبهشت کلش آف کلنز

این به روزرسانی قرار است امروز عرضه شود و در صورت عرضه، می توانید به روزرسانی اردیبهشت کلش آف کلنز را از آکا ایران با لینک مستقیم دانلود کنید.به محض انتشار، آپدیت در سایت قرار خواهد گرفت.همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام آکا ایران ، به محض انتشار آپدیت از آن مطلع گردید.

کلش آف کلنز

آکاایران: هر آنچه باید در مورد به روزرسانی اردیبهشت کلش آف کلنز بدانید

عضویت در کانال رسمی آکا ایران در تلگرام
منبع :gottabemobile
.

منبع :

تبلیغات