آکاایران: حتما شما هم بازی فرار از معبد (Temple Run) را بازی کرده اید؛ یکی از بهترین بازی های سبک فرار در تاریخ سیستم عامل اندروید. البته هرچقدر هم که از مکانیزم این بازی خوشتان بیاید، محیط تکراری آن ممکن است از یک جایی به بعد خسته کننده شود. ما در این مطلب گزینه های بیشتری را پیش روی شما قرار می دهیم.

بهترین بازی های سبک فرار برای اندروید

بهترین بازی های سبک فرار اندروید - - آکا

بهترین بازی های سبک فرار اندروید - - آکابهترین بازی های سبک فرار اندروید - - آکا

آکاایران: بهترین بازی های سبک فرار اندروید

بازی Alto’s Adventure

به گزارش آکاایران: (قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای)

بازی Alto’s Adventure در سال 2016 عرضه شد و توانست موفقیت های زیادی را کسب کند. این بازی که یکی از بهترین بازی های سبک فرار است در محیطی بی نهایت اجرا شده که شما باید در آن از تپه ای بی انتها پایین بیایید، از موانع رد شوید، سکه ها را جمع کنید و از دست تعقیب کنندگان رهایی یابید. این بازی دارای گرافیکی ساده اما تاثیرگذار بوده و به راحتی قابل اجراست.

دانلود بازی Alto’s Adventure از گوگل پلی

بهترین بازی های سبک فرار اندروید - - آکا

بهترین بازی های سبک فرار اندروید - - آکا
بازی Despicable Me (Minion Rush)

(قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای)

بازی Despicable Me یک بازی نسبتا کلاسیک در سبک فرار بی نهایت است. این بازی یک بازی سوم شخص است که شما در قالب شخصیت مینیون باید به اطراف فرار کنید، از موانع بگذرید، با دشمنان مبارزه کنید، و آیتم های مختلفی را جمع آوری نمایید. بازی در محیطی مانند آنچه که در نسخه فیلم های مینیون ها می دیدیم، ساخته شده است و این یعنی اینکه شما در این بازی با محیطی جذاب و رنگارنگ مواجه هستید. بازی Despicable Me همچنین یک عنوان مناسب برای بچه ها نیز هست.

دانلود بازی Despicable Me از گوگل پلی

بهترین بازی های سبک فرار اندروید - - آکا
بازی Into the Dead

(قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای)

بازی بعدی لیست بهترین بازی های سبک فرار ما، بازی Into the Dead است. این بازی نیز مانند بازی های قبلی در محیطی بی نهایت اجرا می شود. در بازی Into the Dead شما باید فرار کنید و جان خود را از دست انبوهی از زامبی ها نجات دهید که سعی دارند شما را شکار کنند. البته شما در این بازی خیلی هم دست خالی نیستید؛ اسلحه هایی در اختیار دارید که می توانید با آنها تا جایی که ممکن است زنده بمانید. گرافیک بازی خبر از محیطی شبح وار و ترسناک می دهد و در عین حال تجربه ای لذت بخش را برای بازیکن به همراه دارد. شاید بازی خیلی شبیه به Temple Run نباشد، اما به همان خوبی ساخته شده است.

دانلود بازی Into the Dead از گوگل پلی

بهترین بازی های سبک فرار اندروید - - آکا
بازی Jetpack Joyride

(قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای)

بازی Jetpack Joyride یکی از بهترین بازی های سبک فرار در این لیست است. شما در این بازی در قالب شخصیتی به نام Barry هستید که مجهز به یک جت پک است. هدف شما در بازی این است که تا جایی که می توانید دور شوید. در مسیر خود از موانع بگذرید، شخصیت های بد بازی را نابود کنید و سکه های موجود را جمع آوری نمایید. این سکه های جمع آوری شده جهت خرید ابزار جدید، وسایل نقلیه جدید و افزایش توان استفاده می شوند. یکی از قابلیت های خوب این بازی این است که یک بازی تک لمسی است و باعث می شود بازی کردن راحت تر باشد.

دانلود بازی Jetpack Joyride از گوگل پلی

بهترین بازی های سبک فرار اندروید - - آکا
بازی Smash Hit

(قیمت : رایگان / 1.99 دلار)

Smash Hit یکی از معدود بازی های سبک فرار بوده که پولی است. شما در این بازی نگاهی اول شخص دارید و در آن باید گلوله های فلزی را به سمت قطعات شیشه ای پرتاب کنید قبل از اینکه به شما برخورد کنند. از قابلیت های مهم این بازی می توان به حالت آنلاین چندنفره، ذخیره بازی و نمایش آمار اشاره کرد.

دانلود بازی Smash Hit از گوگل پلی

بهترین بازی های سبک فرار اندروید - - آکا
بازی Sonic Dash نسخه 1 و 2

(قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای)

شما در این بازی جوجه تیغی محبوب آبی رنگ را هدایت می کنید. محیط بازی درست مانند بازی ویدیویی کلاسیک است؛ باید به جمع آوری سکه بپردازید، از موانع عبور کنید و Dr. Robotnik را شکست دهید. تنها تفاوت این بازی با بازی کلاسیک آن در این است که سبک بازی به جای مرحله ای، در محیطی بی نهایت اجرا می شود. همه چیز به همان خوبی است که انتظار دارید. در این نسخه از بازی نیز کاراکترهای محبوب Knuckles، امی و Tails به همراه یک شخصیت جدید با نام Sticks حضور دارند.

دانلود بازی Sonic Dash نسخه 1 و 2 از گوگل پلی

بهترین بازی های سبک فرار اندروید - - آکا
بازی Subway Surfer

(قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای)

بازی Subway Surfer یکی از بهترین بازی های سبک فرار در محیط بی نهایت است که حتی ممکن است از بازی فرار از معبد نیز محبوب تر باشد. همه چیز در این بازی وجود دارد. شما از روی قطارها می پرید، به جت پک مجهز هستید، با هاوربرد پرواز می کنید و البته موانع را دور می زنید و از دست شخصیت های بد بازی دور می مانید. Subway Surfer یک بازی ساده با محیطی گرافیکی و جذاب است به طوری که بچه ها عاشق آن هستند.

دانلود بازی Sonic Subway Surfer از گوگل پلی

بهترین بازی های سبک فرار اندروید - - آکا
بازی Super Sonic HD

(قیمت : رایگان / 0.99 دلار)

این بازی نیز از معدود بازی های سبک فرار در محیط بی نهایت است که برچسب قیمت دارد. بازی از گرافیک مینیمال و گیم پلی قوی برخوردار است. شما در این بازی در حالی که از میان یک تونل می گذرید، باید حواستان به زمان نیز باشد. البته در طول مسیر آیتم هایی نیز هستند که با جمع آوری آنها می توانید به زمان تان اضافه کنید. این بازی نیز دارای موانعی است که باید از آنها به سلامت عبور کنید. بازی کمی سخت است، مخصوصا اگر سرعت عمل کمی داشته باشید. با این حال، بسیار لذت بخش نیز هست. شما می توانید موزیک دلخواهتان را به بازی اضافه کنید که محیط بازی نیز بر اساس همین موزیک ساخته می شود.

دانلود بازی Supersonic HD از گوگل پلی

مجموعه بازی های Yodo 1

(قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای)

بازی های Yodo 1 مجموعه بازی هایی در سبک فرار در محیط بی نهایت هستند که تجربه سرگرم کننده ای به همراه دارند. از بازی های این مجموعه می توان به Crossy Road و Rodeo Stampede اشاره کرد. همه بازی های این مجموعه رایگان هستند.

دانلود مجموعه بازی های Yodo 1 از گوگل پلی

بازی Zombie Highway 2

(قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای)

در این بازی شما در بزرگراهی بی انتها رانندگی می کنید و زامبی ها را از خود می رانید. آنها از گوشه و کنار جاده به روی ماشین شما می پرند و سعی می کنند شما را شکار کنند. شما می توانید با استفاده از موانع موجود در جاده آنها را نابود کنید. همچنین، اسلحه هایی نیز در اختیار خواهید داشت.

دانلود بازی Zombie Highway 2 از گوگل پلی
منبع :androidauthority
.

منبع :

تبلیغات