آکاایران: اپل هر هفته اقدام به انتخاب یک اپلیکیشن پولی در اپ استور به عنوان اپلیکیشن رایگان هفته می کند. اپلیکیشن رایگان این هفته ی اپ استور، بازی Noodles است که معمولا با قیمت 2 دلار جهت دانلود در دسترس قرار می گرفت. بازی Noodles یک بازی در سبک هوش و پازل است که شما باید با ضربه زدن به قطعات مشخص شده در صفحه ی بازی، اقدام به چرخش، حرکت دادن و ایجاد ارتباط بین آنها کنید. معمولا بازی هایی به سبک معمایی، بازی های آسانی نیستند و بازی Noodles نه تنها از این قاعده مستثنی نیست، بلکه در رده ی بازی های سخت نیز قرار می گیرد. با آکا ایران همراه باشید.

بازی Noodles در حال حاضر دارای امتیاز بالای 4.5 از 5 است

به گزارش آکاایران: بازی Noodles یک بازی اعتیادآور است. این بازی شامل هزاران معمای مختلف بوده که شما در حال حاضر می توانید به صورت مستقیم و کاملا رایگان آن را بر روی گوشی یا تبلت خود نصب و اجرا کنید. این بازی نیازی به کرک کردن، باز کردن قفل، خرید سکه و کویین اضافی و یا آیتمی جهت خرید درون برنامه ای نداشته و کاربر می تواند با خیال راحت هم به تقویت حافظه و سرعت و دقت عمل خود بپردازد و هم ساعت ها وقت خود را با این سرگرمی پر کند.

توسعه دهنده ی بازی Noodles ادعا کرده که این بازی در همه ی کشورها دارای امتیاز 4.5 از 5 است. اگر شما هم به این سبک از بازی موبایل علاقمندید، فرصت را از دست ندهید و بدون نیاز به پرداخت هزینه، اقدام به دانلود و نصب آن از طریق لینک زیر نمایید. البته به این نکته نیز توجه کنید که زمان رایگان بودن بازی Noodles محدود است.

بازی Noodles برای سیستم عامل iOS – دانلود

در زیر می توانید تصاویری از محیط این بازی جالب را مشاهده کنید. همانطور که در تصاویر هم می بینید، این بازی شامل پازل های زیادی است که باید با دقت و سرعت عمل بالا حل شوند.

منبع :phonearena
.

منبع :

تبلیغات