رونمایی از PlayStation 5 در سال 2018 - آکا

آکاایران: رونمایی از PlayStation 5 در سال 2018

آکاایران: به گزارشی از آژانس خبری Barron’s، تحلیلگر شرکت تحقیقاتی Macquarie Research، دامیان تانگ در مورد تولید پلی استیشن 5 اخباری را منتشر کرده است. به گفته ی وی کمپانی ژاپنی Sony قصد دارد، کنسول بازی جدید خود را در نیمه ی دوم سال 2018 رونمایی کند.
تانگ اشاره کرد که به احتمال زیاد پردازنده ی این کنسول با قدرت 10 ترافلاپ خواهد بود. برای مقایسه می توان گفت قدرت پردازنده ی در کنسول PS4 Pro به میزان 4.2 ترافلاپ و در کنسول جدید Xbox Scorpio این میزان برابر با 6 ترافلاپس است.
به گزارش آکاایران: بر اساس اطلاعات اولیه، کنسول PS5 در تابستان سال 2018 رونمایی می شود و احتمالا تاریخ عرضه ی آن اوایل سال 2019 خواهد بود که با این حساب، نسخه ی جدید 5 سال پس از عرضه ی نسخه ی چهارم این کنسول عرضه خواهد شد.
نسل جدید کنسول های Microsoft Xbox One Project Scorpio، در 12 ژانویه 2017 و در حاشیه ی برگزاری کنفرانس Е3 معرفی خواهد شد. قدرت این دستگاه چهار برابر بیشتر از قدرت کنسول  Xbox One تولید شده در سال 2013 خواهد بود. با توجه به این تاریخ می توان حدس زد که در فصل پاییز، در قفسه ی فروشگاه ها شاهد این محصول جدید خواهیم بود.

.

منبع :

تبلیغات