ارائه ی رایگان بازی Battlefield 1 - آکا

آکاایران: ارائه ی رایگان بازی Battlefield 1

آکاایران: سازندگان بازی Battlefield 1 قصد دارند تا در «آخر هفته ی رایگان بازی های کامپیوتری-Free Weekend»، این بازی را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهند. علاقه مندان به بازی Battlefield 1 می توانند نسخه ی PC و Xbox One این بازی را از تاریخ 3 تا 5 مارس به صورت رایگان دانلود نمایند.
اگر تا به حال از تجربه ی بازی جذاب Battlefield 1 لذت نبرده اید، این بهترین فرصت برای دریافت رایگان آن است. کمپانی DICE این بازی را به صورت رایگان از 3 مارس یعنی جمعه تا 5 مارس روز یکشنبه در سایت رسمی خود ارائه می دهد. متاسفانه این برنامه برای کاربران PS4 صدق نمی کند.
به گزارش آکاایران: برای شروع این بازی کافی است تنها برنامه ی Origin را بر روی کامپیوتر خود دانلود و نصب نموده و نسخه ی Battlefield 1 را اجرا نمایید. شما به مدت ده ساعت می توانید به صورت چند نفره از بازی لذت ببرید و همچنین 5 کارت هدیه دریافت نمایید. همچنین کاربران می توانند دو مرحله اول بازی را در حالت Single Player بازی کنند. در صورت علاقه کاربران به این بازی می توانند پس از ورود به سایت رسمی کمپانی بازی را با 50 درصد تخفیف دریافت نمایند.

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بازی عصر اساطیر 1

تبلیغات