بازی موبایل Pokemon Go و درآمد یک بیلیون دلاری - آکا

آکاایران: بازی موبایل Pokemon Go و درآمد یک بیلیون دلاری

آکاایران: در بین بسیاری از  بازی هایی که برای پلتفرم‌ های موبایلی ساخته می‌ شود، بعضی از آنها به قدری موفق عمل می‌ کنند که تصورش کمی سخت است. یکی از این بازی ها ، بازی موبایل Pokemon Go می باشد که بعد از گذشت 7 ماه از زمان معرفی آن، درآمد آن به یک میلیارد دلار رسیده است. این در حالی‌ است که آخرین گزارش از درآمد این بازی (که توسط مرکز App Annie اعلام شده بود) به 2 هفته پیش و 0  میلیون دلاری که سازندگان به جیب زده بودند، مربوط می‌شد. اخیرا نیز Pokemon Go در کره جنوبی عرضه شده است.
طبق گفته مرکز آماری “Sensor Tower”، بازی موبایل Pokemon Go در حالی به این درآمد بالا رسیده که بازی محبوب کلش رویال طی همین زمان، تنها 550 میلیون دلار سود داشته است.
به گزارش آکاایران: اگرچه هنوز سودآوری برای Pokemon Go ادامه دارد، ولی به‌ گفته سازندگان، درآمد روزانه این بازی تنها 1.5 تا 2.5 میلیون دلار است که شاید در مقایسه با روزهای اولیه عرضه و اوج خود که 18 میلیون دلار در روز بود، بسیار پایین باشد. اخیرا نیز سازنده این بازی، نیانتیک  (Niantic)، نسل دوم از پوکمون‌ها (Generation 2) را همراه 100 هیولا و 86 حرکت جدید عرضه کرده و امید دارد تا باز هم این بازی به روزهای اوج خود بازگردد

 بازی موبایل Pokemon Go و درآمد یک بیلیون دلاری - آکا

.

منبع :

تبلیغات