شرکت Razer کنسول تلفن همراه عرضه خواهد کرد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد شرکت Razer کنسول تلفن همراه عرضه خواهد کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

شرکت Razer کنسول تلفن همراه عرضه خواهد کرد
,شرکت Razer کنسول تلفن همراه عرضه خواهد کرد,[categoriy]

آکاایران: شرکت Razer کنسول تلفن همراه عرضه خواهد کرد

آکاایران: شرکت آمریکایی Razer، تولید کننده ی تجهیزات کامپیوتری برای علاقه‌مندان به بازی، قصد دارد کنسول بازی موبایل خود را عرضه کند. بر این اساس، به گفته‌ی مدیر سنگاپوری کمپانی، مین لیانگ تن، این محصول تا پایان سال جاری به دست کاربران خواهد رسید.
البته توضیحات دیگری در مورد زمان عرضه ی کنسول نوین Razer، از زبان مدیر کمپانی ارائه نشده است. وی صرفا اشاره کرد که این شرکت در نظر دارد تا چنین اقدامی را در بخش بازار تلفن همراه توسعه دهد. وی افزود بازار هدف محصول در نظر گرفته شده، گیمرها خواهند بود.
به گزارش آکاایران: پیش از این، تحلیلگر کمپانی Wedbush Securities، آقای Michael Pachter اعلام کرده بود، زمان عرضه‌ی کنسول بازی نوین PlayStation توسط Sony را پیش بینی کرده بود. با توجه به گفته‌های این متخصص، رونمایی از کنسول سونی زودتر از سال 2019 نخواهد بود و به احتمال زیاد کاربران باید تا سال 2020 منتظر بمانند.

.

منبع : askitnews.com

شرکت Razer کنسول تلفن همراه عرضه خواهد کرد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات