تخفیف نمایشگاه و همایش White Nights روسیه برای بازی سازان ایرانی

آکاایران: تخفیف نمایشگاه و همایش White Nights روسیه برای بازی سازان ایرانی

آکاایران: به گزارش سایت رسمی بنیاد ملی بازی های رایانه ای، نمایشگاه و همایش بازی White Nights روسیه واقع در مسکو کمتر از یک ماه دیگر برگزار می‌شود. رویداد WN مسکو که پیش‌بینی می‌شود بیش از ۱۳۰۰ شرکت‌کننده داشته باشد، در دو روز ۱۱ و ۱۲ اکتبر ماه برگزار خواهد شد.
سخنرانان مطرحی از شرکت‌های گوگل، Obsidian، King، Wargaming، فیس‌بوک، یونیتی، آمازون و Epic Games در بخش همایش این رویداد سخنرانی خواهند کرد. در بخش نمایشگاهی رویداد نیز بیش از ۱۰۰ تیم بازی‌سازی از سراسر جهان حضور خواهند داشت و بهترین آثار خود را معرفی خواهند کرد.
به گزارش آکاایران: همچنین توسعه‌دهندگان بازی می‌توانند در مسابقات Indie Game Up شرکت کرده و شانس خود را برای برنده شدن جوایز ارزنده بیازمایند. برای شرکت در این مسابقه بازی‌سازان می‌توانند از طریق صفحه ی http://wnconf.com/ru/indie-game-cup اقدام نمایند. مهلت شرکت در مسابقه ۳۱ شهریور ماه تعیین شده است.  با توجه به همکاری رویداد TGC با White Nights، تخفیف ویژه‌ای مختص بازی‌سازان ایرانی در نظر گرفته شده است. 
علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد می‌توانند با مراجعه به صفحه ی http://wnconf.com/en#registration و استفاده از کد TehranGC15، از ۱۵ درصد تخفیف بهره‌مند شوند.

.

منبع : askitnews.com

تبلیغات