آکاایران: آپدیت کلش رویال 2.0 (Clash Royale) منتشر شد.در این به روز رسانی انبوهی از تغییرات و بهینه سازی ها در کنار گیم پلی نوین عرضه شده که در ادامه با لینک مستقیم قابل دانلود است.

به گزارش آکاایران: طبق روال فنلاندی ها برای هر آپدیت، این بار هم پیش از به روز رسانی کلش رویال 2.0 پیش نمایش هایی منتشر شدند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

پیش نمایش اول: ماموریت ها

پیش از این تنها تعداد معدودی از ماموریت ها در بخش دستاوردها (Achievements) به بازیکن محول می شد که تقریبا تمامی آن ها طی یک هفته ابتدایی بازی قابل دستیابی بودند و پس از آن، به بخشی بلا استفاده در بازی تبدیل می شدند. سوپرسل نیز تمایلی به راکد ماندن بخش هایی از بازی محبوبش ندارد و در اولین پیش نمایش آپدیت کلش رویال 2.0 ، خبر از حذف بخش دستاوردها و جایگزینی آن با بخش جایزه ها و ماموریت های روزانه و هفتگی داد. بدین ترتیب، احتمالا جعبه رایگان نیز از بازی حذف خواهد شد و تنها تعدادی سکه از آن باقی خواهد ماند. گفته می شود پس از به پایان رساندن ماموریت ها، جوایزی مانند سوپرمجیکال و لجندری چست در انتظار کاربر خواهند بود.

پیش نمایش دوم: مودهای نوین بازی

گیم پلی نوین بازی موسوم به تاچ داون (Touchdown) چند روز پیش در استریم زنده ویدیویی سوپرسل معرفی شد. سبک نوین بازی از فوتبال آمریکایی الهام گرفته شده و در آن هیچ تاوری موجود نیست؛ بنابراین بازیکنان برای به دست آوردن تاج باید نیروهای خود را تا انتهای زمین پیش ببرند و هرکس زودتر از دیگری بتواند سه تاج کسب کند برنده بازی خواهد بود. احتمالا در این گیم پلی برخی از کارت ها نظیر هوگ رایدر، ماینر و گابلین برل وجود نخواهند داشت، چرا که در یک چشم بهم زدن کل زمین را طی خواهند کرد!

به روز رسانی

بالاخره چت در آپدیت کلش رویال 2.0 اضافه شد

یکی از مشکلات عمده بازیکنان هنگام بازی های دونفره، عدم امکان چت با یار هم تیمی بود. اینک سوپرسل امکان چت با بازیکنان حریف و خودی را پس از پایان بازی فراهم کرده ولی همچنان نمی توان آزادانه تایپ کرد و مکالمات از پیش تعریف شده اند. هنوز مشخص نیست آیا این چت در حین بازی نیز وجود خواهد داشت یا خیر، اما این ویژگی گام بزرگی برای اجتماعی تر شدن محیط بازی کلش رویال برشمرده می شود. ویژگی نوین دیگری که در بازی های دوستانه گنجانده شده، امکان بازی با دک های یکسان است که با لمس دکمه Mirror فراهم می شود.

به روز رسانی

نکته دیگری که در پیش نمایش دوم آپدیت کلش رویال 2.0 به آن اشاره شد رویداد Gem Rush و Gold Rush شناخته می شود که با تخریب تاور حریف بسته به نوع رویداد، جم یا سکه طلا دریافت خواهید کرد.

پیش نمایش سوم: تغییرات بسیار دیگر!

در آپدیت قبلی، سوپرسل قابلیت دعوت به کلن از طریق سایر شبکه های اجتماعی را در بازی گنجاند و حالا نوبت به اشتراک گذاری دک خارج از محیط بازی رسیده است. همچنین بخش شاپ بازی دستخوش تغییراتی شده و برای مثال هر یکشنبه تعدادی کارت اپیک رایگان یا با تخفیف ویژه در دسترس بازیکن خواهد بود. دیگر تغییر نوین مربوط به بخش اخبار بازی (News) می شود که اطلاعات چندانی از آن در دست نیست و البته از اهمیت بسیار کمتری برای کاربران برخوردار است.

پیش نمایش چهارم: بالانس کارت ها

به روز رسانی

مثل همه آپدیت ها، در آپدیت کلش رویال 2.0 هم بعضی از کارت ها دستخوش تغییراتی شده اند. از نظر سوپرسل، تغییرات نوین به حدی است که به  اسپارکی جانی دوباره می بخشد و به محبوبیت آن کمک زیادی می کند. تغییرات بالانس کارت ها به شرح زیر است:

  • سرعت شلیک اسپارکی از 5 ثانیه به 4 ثانیه کاهش یافته و قدرت ضربه زنی آن 15 درصد کمتر شده است. بنابراین اسپارکی ها نمی توانند با یک شلیک همدیگر را از بین ببرند
  • قدرت ضربه تسلا 30 درصد افزایش یافته و فاصله بین هر ضربه آن از 0.8 ثانیه به یک ثانیه افزایش پیدا کرده است
  • قدرت حمله الکترو ویزارد 4 درصد کاهش داشته و اولین حمله اش 0.2 ثانیه دیرتر شروع می شود
  • کنون کارت 5 و سپرش درصد مقاوم تر شده اند
  • لایتنینگ 3 درصد ضعیف تر شده و حوزه پوشش آن به 3 کاشی کاهش یافته است (از 3.5 کاشی)
  • سرعت حمله گابلین اسپیر از 1.3 ثانیه به 1.1 کاهش پیدا کرده است
  • 5 درصد به قدرت حمله والکری افزوده شده است

شما می توانید جدیدترین نسخه کلش رویال را هم اکنون برای دیوایس اندرویدی یا اپلی خود از طریق لینک های زیر دریافت کنید.

دانلود آپدیت کلش رویال 2.0 برای اندروید

 دانلود آپدیت کلش رویال 2.0 برای iOS

نظر شما درباره آپدیت نوین کلش رویال چیست؟ چه تغییرات دیگری مدنظر شما هستند که هنوز در این بازی ایجاد نشده اند؟ با کاربران آکا ایران به تبادل نظر بپردازید.

تهیه شده درآکا ایران
.

منبع : gadgetnews.ir

تبلیغات