تصاویر جدیدی از بازی Ys VIII: Lacrimosa of Dana عرضه شد -آکا

,[categoriy]

آکاایران: تصاویر جدیدی از بازی Ys VIII: Lacrimosa of Dana عرضه شد

آکاایران: به گزارش آکاایران: استودیو «نیهون فالکوم» (Nihon Falcom) تصاویر جدیدی از آخرین عنوان در دست ساخت خود یعنی بازی Ys VIII: Lacrimosa of Dana منتشر نمود. در این تصاویر می توان شخصیت های درون بازی را مشاهده کرد.

,[categoriy]

بدون شک طرفداران سبک نقش آفرینی با بازی Ys VIII: Lacrimosa of Dana به خوبی آشنا هستند؛ استودیو «نیهون فالکوم» ساعاتی پیش اقدام به انتشار تصاویر جدیدی از این بازی نمود که با مشاهده آنان می توان اطلاعات جالبی را متوجه شد.

,[categoriy]

در تصاویر می توان شخصیت «آقای کنگ» (Master Kong) را مشاهده کرد. وی یک میمون غول پیکر و مدرس رزم بوده و زمانی که «ریکوتا» (Ricotta) در سن کمتری بوده چگونگی مبارزه را به او آموخته است. آقای کنگ نمی تواند به زبان انسان ها صحبت کند ولی باهوش تر از آن چیزی بوده که فکرش را می کنید. به همین دلیل بسیار آسوده قادر به ارتباط برقرار کردن با «ریکوتا» است. شما در طول بازی با مراجعه به او می توانید مهارت های رزمی خود را تقویت کنید.

,[categoriy]

لازم به ذکر بوده بازی Ys VIII: Lacrimosa of Dana در ۲۱ جولای برابر با ۳۱ تیر ۹۵ برای کنسول دستی پلی استیشن ویتا و در سال ۲۰۱۷ برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

 

منبع :

اخبار اکاایران

تبلیغات