loading...

انتشار تریلر بازی The Climb

آکاایران: انتشار تریلر بازی The Climb

آکاایران: به گزارش آکاایران: یکی از عناوین مورد انتظار هدست های واقعیت مجازی، بازی The Climb بوذه که قرار است قدرت استودیو «کرایتک» را دوباره به رخ بکشد.

هدست های واقعیت مجازی مدتی است وارد بازار شده اند و کم کم نزد بازی بازان رونق می یابند. حس واقعی و تجربه بی نظیر بازی ها از یک طرف و پشتیبانی روز افزون بازی های بزرگ از این قابلیت از طرفی دیگر باعث شده است که این هدست ها روز به روز محبوب تر شوند.

بازی The Climb یکی از عناوینی است که سال گذشته توسط کرایتک برای هدست های واقعیت مجازی معرفی شد؛ عنوانی با محوریت صخره نوردی که قرار است با گرافیکی خیره کننده ما را به تعجب وادارد. همه ما نام کرایتک را با گرافیک فوق العاده در دنیای بازی های رایانه ای معنا می کنیم. هنوز گرافیک باور نکردنی Crysis 3 را از یاد نبرده ایم.

اکنون عنوان The Climb قرار است زیبایی طبیعت را با دلهره های ورزش صخره نوردی درهم آمیزد. هر نوع طبیعتی به خوبی در بازی گنجانده شده است. جنگل های انبوه در جزیره استوایی، کوه های آلپ با آب وهوای برفی و صخره های خشک و کویری گرند کنیون که در این تریلر برای اولین بار شاهد آن هستیم. این منطقه که برگرفته از گرندکنیون واقعی در آمریکا است، گالری مناظر طبیعی بازی را تکمیل می کند.

وقتی در حال بالارفتن از صخره ها هستید، کافی است نگاهی به زیر پای خود بیندازید تا ترس را در اعماق وجود خود حس کنید. کرایتک این بار از قدرت بی نظیر خود برای القای دلهره به اعماق قلب شما استفاده کرده است. وقتی به پایین نگاه می کنید به طرز فوق العاده ای می توانید فاصله خود با پایین قله را حس کنید. زمانی که با موفقیت به بالای قله رسیدید، این حس ترس به لذت بردن از منظره ای وصف ناشدنی بدل خواهد شد.

بازی The Climb هم اکنون برای خرید در دسترس است. این بازی به کمک پلتفرم رایانه شخصی روی هدست واقعیت مجازی «آکیولوس ریفت» (Oculus Rift) اجرا خواهد شد.

منبع :

تبلیغات