loading...

آکاایران: «اسکوئر انیکس» (Square Enix) به تازگی تریلری جدید از گیم پلی بازی Deus Ex: Mankind Divided منتشر کرده است. این تریلر اطلاعات جدیدی را در ارتباط با داستان بازی ارائه می دهد.

تریلری جدید از گیم پلی بازی

به گزارش آکاایران: احتمالا یکی از ناخوشایندترین اخبار در حوزه بازی در چند ماه اخیر، تاخیر طولانی مدت بازی Deus Ex: Mankind Divided بوده است. عنوانی که همواره سایه اش روی سبک اکشن و مخفی کاری سنگینی می کند و کمتر بازی بازی را می توان یافت که این سری را تجربه کند و به تحسین آن نپردازد. از زمانی که اسکوئر انیکس به عنوان ناشر در این سری حضور یافته است شاهد درخشش و محبوبیت فوق العاده این بازی نزد منتقدین و بازی بازان بود ه ایم و از این رو، انتظارات از نسخه جدید این سری بسیار بالا رفته است.

تریلری جدید از گیم پلی بازی Deus Ex: Mankind Divided

آکاایران: تریلری جدید از گیم پلی بازی Deus Ex: Mankind Divided

پنجمین نسخه از این سری بازی قرار است تا چندماه دیگر منتشر شود. به تازگی «ایدوس مونترال» (EIDOS Montreal) و اسکوئر انیکس تریلر جدید را از گیم پلی بازی منتشر کرده اند و البته همراه با این تریلر، توضیحاتی نیز در مورد بازی منتشر شده است که در زیر می توانید شاهد آن باشید.

در ظاهر، هدف «جنسن» (Jensen) نابودی تروریست ها در دنیایی است که دیگر از کنترل خارج شده است. جایی که انسان های آمیخته با قطعات مکانیکی، نسبت به افراد عادی جامعه زندگی بهتر و کامل تری را تجربه می کنند؛ اما افرادی که او به دید روشن فکر به آنان می نگرد، در واقع زنان و مردانی هستند که تحت کنترل سازمان و ارگان های دیگر قرار دارند.

بازی Deus Ex: Mankind Divided پنجمین نسخه از سری Deus Ex است و بسیاری به درخششی بزرگ در صنعت بازی امیدوار کرده است. تا جایی که حتی به عنوان یکی از اصلی ترین مدعیان برنده شدن جایزه بهترین بازی سال نیز معرفی می شود. آنچه که ما از این بازی تا به حال دیده ایم، بر ما ثابت می کند که Deus Ex: Mankind Divided قرار است فراتر از چیزی که انتظار داریم باشد.

منبع :

تبلیغات