آکاایران: به نظر می رسد بازی بازان نسخه ایکس باکس وان بازی Elite Dangerous می توانند جدیدترین محتوای بزرگ این بازی شبیه ساز فضا به نام Horizons را به زودی تجربه کنند.

بازی Elite Dangerous: Horizons به ایکس باکس وان می آید

به گزارش آکاایران: محتوای Horizons شامل هر دو گسترش دهنده «فرود سیاره ای» (Planetary Landings) و البته گسترش دهنده «مهندسان» (The Engineers) خواهد بود. محتوایی که انتشار آن ها ابتدا برای ماه آوریل برنامه ریزی شده بود اما با تاخیر مواجه شده و قرار است در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ میلادی برای کنسول نسل هشتمی مایکروسافت منتشر شود. گسترش دهنده فرود سیاره ای به بازی بازان اجازه می دهد یک «سفر یکپارچه»  از فضا به سطوح سیارات تجربه کرده و در هر سیاره و ماه موجود در کهکشان راه شیری که در بازی شبیه سازی شده است، فرود بیایند. به محض رسیدن به سطح سیاره نیز بازی بازان می توانند سوار خودروی های SRV شناسایی سطوح سیارها شده و به گشت و گذار سیارات بپردازند.

ایکس باکس

آکاایران: بازی Elite Dangerous: Horizons به ایکس باکس وان می آید

گسترش دهنده مهندسان نیز هویت و شخصی سازی بازی بازان را با قابلیت های سفارشی سازی و امکانات خلق اشیا جدید افزایش داده و هر یک از کشتی های فضایی کهکشان را از دیگری متمایز می کند. به روزرسانی های آینده گیم پلی بازی به صورت هم زمان برای رایانه های شخصی و ایکس باکس وان آغاز خواهد شد که شامل ویژگی های زیر است:

ویژگی های جدید گیم پلی بازی Elite Dangerous

  • چند خدمه: این قابلیت به بازی بازان اجازه می دهد مسولیت بخش های مختلف یک سفینه را بر عهده گیرند.
  • ایجاد فرمانده: با استفاده از این قابلیت می توانید ظاهر منحصر به فردی را برای آواتار خود در بازی داشته باشید.
  • فرستادن جنگنده ها توسط سفینه های فضایی: این قابلیت به سفینه های فضایی بزرگ اجازه می دهد که چندین جنگنده با برد کوتاه را برای مقاصد تهاجمی و دفاعی حمل کنند.
  • قابلیت های بیشتر به زودی معرفی خواهند شد.

بازی بازان نسخه رایانه های شخصی بازی Elite Dangerous می توانند گسترش دهنده فرود سیاره ای و مهندسان را در ماه می (مصادف با خرداد) دریافت کنند.

منبع :

تبلیغات