loading...

آکاایران: اگر تاکنون در حال انجام نسخه آزمایشی بازی Gears of War 4 بوده اید، باید بدانید که تنها تا فردا، یعنی ۱۲ اردیبهشت برای ادامه بازی خود فرصت دارید. زیرا پس از آن، نسخه آزمایشی بسته خواهد شد. با دیکاووو همراه باشید تا از آخرین اخبار بازی روز جهان با خبر شوید !

به گزارش آکاایران:

آخرین فرصت برای نسخه آزمایشی بازی Gears of War 4

آکاایران: آخرین فرصت برای نسخه آزمایشی بازی Gears of War 4

نسخه آزمایشی بازی Gears of War 4

نسخه آزمایشی بازی Gears of War 4 از ۶ اردیبهشت برای مشترکان «گلد» (Gold) ایکس باکس لایو قابل بازی بوده است. پیش از آن، یک دسترسی زودتر از ۳۰ فروردین تا ۵ اردیبهشت  برای کسانی که تا قبل از ۲۳ فروردین بازی Gears of War: Ultimate Edition را انجام داده باشند، موجود بوده است.

کسانی که در این نسخه آزمایشی به سطح ۲۰ برسند، یک نشانه و پوسته ویژه برای شخصیت Kait، سلاح های ویژه و یک کارت سخاوت که امتیاز مهارت های (XP) دریافتی را دو برابر خواهد کرد، دریافت می کنند. این جوایز پس از عرضه رسمی بازی Gears of War 4 به کاربران داده خواهد شد. به علاوه، کسانی که نسخه آزمایشی را بازی کنند یک پیراهن «داج بال» (Dodgeball) رایگان دریافت خواهند کرد. داج بال یک مد جدید در بازی Gears of War 4 است که دو تیم ۵ نفره در یک Deathmatch با حالت حذفی مقابل یکدیگر قرار می گیرند. این مد همانند Last Man Standing در برخی از بازی های دیگر است.

بازی Gears of War 4 در ۲۰ مهر برای ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. از شخصیت های اصلی این بازی می توان به فرزند «مارکس فنیکس» (Marcus Fenix) و «جی دی» (JD) اشاره کرد. شخصیت های موجود در تریلر داستانی نیز مارکس و جی دی هستند. موسیقی آن نیز The Sound of Silence، خوانده شده توسط «دیوید دریمن» (David Draiman) بوده است.

منبع :

تبلیغات