loading...

آکاایران: استودیو From Software در حال کار بر روی عنوان واقعیت مجازی

پرونده سری بازی های نقش آفرینی محبوب Dark Souls هم با انتشار سومین نسخه از این فرنچایز بسته شد و با وجود اینکه هنوز چند ماه هم از انتشار Dark Souls 3 نمی گذرد، گمانه زنی هایی در رابطه با بازی بعدی استودیو سازنده Dark Souls، یعنی استودیو From Software به گوش می رسد. طبق جدیدترین شایعات منتشر شده، این استودیو خلاق بر روی یک بازی واقعیت مجازی که برای هدست پلی استیشن وی آر هم منتشر خواهد شد، کار می کند.

به گزارش آکاایران: شایعات منتشر شده از ویدیویی که از اوایل ماه جاری بر روی کانال یوتیوب استودیو From Software قرار گرفته است، نشات می گیرد. ویدیویی که به علت عدم وجود در فهرست پخش کانال تا مدتی بازدید فراوانی نداشت، اما پس از پخش شدن آن در شبکه Reddit، با بازدیدی ۵۵ هزار نفری روبه رو شد.

واقعیت مجازی

آکاایران: ویدئو: استودیو From Software در حال کار بر روی عنوان واقعیت مجازی در سال 2017

در این ویدیو بازی های ساخته شده توسط From Software به ترتیب از اولین عنوان استودیو در سال ۱۹۹۷ یعنی Armored Core مرور شده و تا بازی Dark Souls 3 که در ماه مارس امسال منتشر شد ادامه پیدا می کند.

ویدیو با یک بازی جدید برای سال ۲۰۱۷ و فراتر به پایان رسیده و کلمات «عنوان بعدی FromSoftware, Inc. در پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، رایانه های شخصی، پلی استیشن وی آر…» در انتهای ویدیوی به نمایش در می آیند.

کارگردان بازی Dark Souls 3، آقای میازاکی نیز چند روز گذشته اعلام کرد روی آی پی جدیدی کار می کند.

شایان ذکر است در مصاحبه ای که سال گذشته آقای میازاکی با وبسایت GameSpot داشتند، ایشان به یک پروژه با قالب علمی تخیلی اشاره کرده و گفت: به عنوان مدیریت استودیو From Software، من قصد دارم چندین پروژه جدید را منتشر کنم. من نمی توانم دقیقا بگوییم که آن ها چگونه هستند. آن ها می توانند چیزی علمی تخیلی باشند، اما برای اطلاعات بیشتر در رابطه با آن ها، بایستی تا آینده صبر کنید. برای اطلاعات بیشتر به ویدئو در بالای صفحه مراجعه کنید.

منبع :

تبلیغات