آکاایران: بالاخره پس از شایعات و حرف و حدیث های فراوان، دقایقی پیش شرکت اکتیویژن رسما جدیدترین نسخه از سری محبوب Call of Duty به نام Infinite Warfare رونمایی شد.

بازی Call of Duty Infinite Warfare رسما رونمایی شد| اطلاعات کامل

به گزارش آکاایران: بالاخره پس گذشت مدتی دراز، دقایقی پیش شرکت اکتیویژن به طور رسمی جدیدترین نسخه از سری محبوب Call of Duty به نام Infinite Warfare را رونمایی کرده است در کنار انتشار این بازی یک تریلر همراه آن رونمایی کرده، در این تریلر اطلاعاتی در رابطه با هسته اصلی داستان، گیم پلی و تاریخ انتشار بازی Call of Duty Infinite Warfare وجود دارد. جدیدترین نسخه از این فرنچایز تیراندازی اول شخص قرار است در تاریخ ۴ نوامبر (مصادف با ۴ آبان ماه ۱۳۹۵ خورشیدی ) برای پلتفرم های رایانه های شخصی، playstation 4 و xbox one منتشر شده و همان طور که پیش بینی می شد، استودیو «اینفینیتی وارد» (Infinity Ward) وظیفه ساخت و توسعه بازی را بر عهده دارد. اما نکته مهم در رابطه با بازی Call of Duty Infinite Warfare این است که Infinite Warfare قصد دارد یک محیط کاملا جدید را در سری Call of Duty ایجاد کند و آن هم چیزی نیست جز فضا. بخش داستانی بازی شامل سلاح ها و قابلیت های جدید بوده گیمر ها را را به سفری می برد که از نبرد های زمینی در سیارات مختلف گرفته تا نبردهایی با جنگده های فضایی در فضای بیکران در آن وجود دارد. اکتیوژن محیط نسخه جدید را «تجربه ای نسبتا یکپارچه با تعدادی بارگذاری محدود» خوانده است.

بازی Call of Duty Infinite Warfare رسما رونمایی شد | اطلاعات کامل

آکاایران: بازی Call of Duty Infinite Warfare رسما رونمایی شد| اطلاعات کامل

شرکت اکتیویژن همچنین از نسخه Legacy بازی Call of Duty Infinite Warfare نیز رونمایی کرد که شامل نسخه بازسازی شده عنوان خاطره انگیز و به یادماندنی Call of Duty 4: Modern Warfare با «کیفیتی بسیار بالا» می باشد.  بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered شامل بخش داستانی بازی Modern Warfare و ۱۰ نقشه بخش چند نفره به همراه بافت های باکیفیت، رندر برپایه فیزیک، نورپردازی پویا و غیره خواهد بود. شایان ذکر است نقشه های تایید شده برای بازی شامل Crash، Backlot و Crossfire هستند.

بخش داستانی Infinite Warfare نیز گیمر ها را در نقش کاپیتان «ریس» (Reyes)، یکی از خلبان های سطح یک عملیات های ویژه قرار می دهد که اداره یکی از آخرین سفینه های فضایی زمین را بر عهده دارد. نبرد های هوایی و فضایی یکی از جنبه های کلیدی بخش داستانی بازی هستند.یک خبر خوش دیگر قرار از در این بازی به صورت چند نفره  همراه با دوستان خود به جنگ زامبی ها بروید، با این حال جزئیات چندانی در رابطه با آن ها در دسترس نیست. بخش زامبی ها مانند نسخه های قبلی به صورت همکاری چندن فره بوده که شامل بخش داستانی و مکانیزسم های جدید خواهد بود. اطلاعات بیشتر در رابطه با این دو حالت به زودی منتشر خواهد شد.

منبع :

تبلیغات