آکاایران: زمان زیادی از معرفی جدید ترین نسخه سری Call of Duty نگذشته است. پس از مشاهده تریلر های معرفی بازی Call of Duty: Infinite Warfare در اخبار گذشته، اکنون می توانید اولین تصاویر رسمی بازی را تماشا کنید.

به گزارش آکاایران:

تصاویر بازی Call of Duty: Infinite Warfare و نسخه بازسازی شده Modern Warfare

آکاایران: تصاویر بازی Call of Duty: Infinite Warfare و نسخه بازسازی شده Modern Warfare

ساعاتی پیش شاهد معرفی بازی Call of Duty: Infinite Warfare بودیم. عنوان جدید سری Call of Duty که این بار بیش از پیش در آینده کاوش خواهد کرد و درب های جدیدی را به روی این سری با سابقه خواهد گشود. احتمالا با مشاهده تریلر رسمی معرفی این بازی، بازی Call of Duty: Infinite Warfare قرار است در آینده ای دور و این بار با جنگ های میان سیاره ای پا به عرصه وجود بگذارد.

سورپرایز دیگر «اینفینیتی وارد» (Infinity Ward) همراه با معرفی Call of Duty: Infinite Warfare، معرفی نسخه بازسازی شده بازی Call of Duty: Modern Warfare بود. شکی نیست که این بازی نه تنها بهترین بازی در سری Call of Duty بود، بلکه یکی از بهتری شوتر های تاریخ صنعت بازی به شمار می رود و اکنون قرار است با گرافیکی بسیار بهتر از آنچه دیده بودیم، این بازی خاطره انگیز را تجربه کنیم.

همانند نسخه های قبلی سری Call of Duty، نسخه جدید نیز دارای بخش های تک نفره و چندنفره و همچنین بخش محبوب زامبی خواهد بود.

بازی Call of Duty: Infinite Warfare قرار است در تاریخ ۴ آبان برای کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه شخصی منتشر شود. همچنین نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare نیز در نسخه Legacy بازی Call of Duty: Infinite Warfare موجود خواهد بود.

تصاویر بازی Call of Duty: Infinite Warfare و نسخه بازسازی شده Modern Warfare

در راستای همین اخبار، هم اکنون نیز شاهد انتشار تصاویری رسمی برای هر دو بازی هستیم که در بالا می توانید آن ها را مشاهده کنید.

منبع :

تبلیغات