loading...

آکاایران: بازی جدید DOOM یک بازی ترسناک و وحشیانه است که شما در آن با شیطان های جهنمی مبارزه می کنید. در ادامه برای برسی این بازی با ما همراه باشید.

بازی جدید DOOM برای پلی استیشن ۴

به گزارش آکاایران: به گزارش خبر تحلیلی دیکاوو: بازی DOOM یکی از سرگرم کننده ترین و هیجان انگیز ترین بازی ها است البته این بازی را نیز می توان یکی از وحشیانه ترین بازی مدرن تیر اندازی نامید که شما باید در آن با شیطان های جهنمی که هر کدام از اعماق جهنم آمده اند مبارزه کنید. در این بازی نیازی به فکر کردن نیست فقط کافی است دست خود را بر روی ماشه گذاشته و به جنگ موجودات شیطانی بروید.

پلی استیشن 4

آکاایران: بازی جدید DOOM برای پلی استیشن 4

بازی DOOM یک جنگ به تمام عیار بین شما و شیطان است. شما در این بازی اول شخص مخرب ترین و مدرن ترین سلاح ها در اخیتیار شما قراره داده شده است. طراحی و توسه این نرم افزار توسط ID استدیو باعث شده است تا بتوانید چند نفره نیز بازی کنید و با وصل شدن به سرور جهانی با دوستان خود به جنگ شیطان بروید و امتیازات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. وجود دشمنان شیطانی باعث شده است هیچ گونه رحمی در بازی نباشد.

پلی استیشن 4

شاید دشمان شما در این بازی موجودات شیطانی باشد ولی مهجز به آخرین موشک ها و تسلیحات نظامی هستند که باعث شده است هیجان بازی چندین برابر شود. این بازی ترکیبی از دو جهنم است. جهنمی از تجهیزات نظامی مدن و جهنمی از موجودات شیطانی، این بازی را می توان با بازی nova مقایسه کرد البته گرافیک و هیجان این دو بازی زمین تا هوا با هم فرق دارند چرا که بازی DOOM از گرافیک بسیار بالای بر خوردار است.

پلی استیشن 4

شما در این بازی معنای واقعی مرگ را خواهید چشید. شما باید با موجودات شیطانی مبارزه کنید که مهجز به سلاح های بشری هستند. البته در بازی دیو های وجود دارند که برای قطعه قطعه کردن شما نیازی به هیچ گونه سلاحی ندارد و اگر شما اول نتوانید او را بکشید او شما را خواهد کشت. اوج هیجان بازی زمانی می شود که در یک مرحله هم باید با دیو ها بجنگید و هم با شیطان های سلاح دار

منبع :

تبلیغات