کمپانی EA Sport بازی هیجان انگیز UFC را برای کاربران اندروید در دسترس قرار داد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کمپانی EA Sport بازی هیجان انگیز UFC را برای کاربران اندروید در دسترس قرار داد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,کمپانی EA Sport بازی هیجان انگیز UFC را برای کاربران اندروید در دسترس قرار داد,[categoriy]

آکاایران: کمپانی EA Sport بازی هیجان انگیز UFC را برای کاربران اندروید در دسترس قرار داد

آکاایران: کمپانی بزرگ تولید بازی EA Sports  ، بازی هیجان انگیز UFC را برای کاربران اندرویدی ارائه کرد. این بازی که بصورت رایگان در Google Play قرار گرفته به شما احساس واقعی یک مبارزه جانانه را میدهد. این بازی که قبلا برای برخی از استورها در دسترس بود هم اکنون برای کاربران اندرویدی نیز بصورت رایگان در دسترس می باشد. البته کاربران iOS  نبلشند چرا که آنها قبل از این می توانستند این بازی را نصب کنند.
از قابلیت های این بازی میتوان به وجود تمام چهره های اصلی مبارزان و حرکت های طبیعی و امکانات ویژه برای مبارزه ای بی نظیر اشاره کرد. در زیر ویدئوی منتشر شده توسط کمپانی EA Sports را برای شما قرار داده ایم.

به گزارش آکاایران: اگر شما علاقه مند به این بازی هستید ، لطفا پس از نصب این اپلیکیشن ، نظر و دیدگاه خود را در این باره ، در بخش کامنت یا صفحه اجتماعی با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع :

کمپانی EA Sport بازی هیجان انگیز UFC را برای کاربران اندروید در دسترس قرار داد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات