با Musio آشنا شوید، روباتی که جواب شما را می دهد!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد با Musio آشنا شوید، روباتی که جواب شما را می دهد! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

با Musio آشنا شوید، روباتی که جواب شما را می دهد!
,با Musio آشنا شوید، روباتی که جواب شما را می دهد!,[categoriy]

آکاایران: با Musio آشنا شوید، روباتی که جواب شما را می دهد!

آکاایران: کمپانی AKA، که در زمینه زبان طبیعی و یادگیری ماشین ها فعالیت می کند قصد دارد با پروژهای با عنوان Musio، روبات هایی بسازد که واقعا می توانید با آنها صحبت کنید.
تیم AKA در هفته گذشته یک روبات بر پایه اندروید را در معرض نمایش گذاشتند. همانطور که در ویدیوی منتشر شده می بینید، Musio می تواند یک مکالمه معمولی را انجام دهد و علاوه بر این برایتان جوک های شنیدنی تعریف کند و با استفاده از ارتباط بلوتوثی با دستگاه های هوشمند کارهای جالبی انجام دهد. خب حالا چه نیازی به این روبات هست؟ علاوه بر تازگی و لذت بخش بودن صحبت با این روبات، از آن می توان برای یادگیری و تمرین زبان انگلیسی یا سایر فعالیت های آموزشی و همچنین کنترل دستگاه های هوشمند خانگی نیز استفاده کرد.

,با Musio آشنا شوید، روباتی که جواب شما را می دهد!,[categoriy]

به گزارش آکاایران:
البته Musio هنوز در مراحل اولیه به سر می برد و مکالماتی از پیش تعریف شده را انجام می دهد. اما ژاکوب برادشر زبان شناس وعده داده که این روبات در سال آینده عرضه شده و کاملا تعاملی خواهد بود.
AKA هم اکنون توسط کمپینی که از سوی Indiegogo راه اندازی شده به دنبال جذب سرمایه است. این شرکت قصد دارد نسخه " simple brain" یا با هوش معمولی را با قیمت 99 دلار عرضه کند.

منبع :

با Musio آشنا شوید، روباتی که جواب شما را می دهد! گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات