ساخت پد بازی از سیب زمینی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ساخت پد بازی از سیب زمینی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ساخت پد بازی از سیب زمینی
,ساخت پد بازی از سیب زمینی,[categoriy]

آکاایران: ساخت پد بازی از سیب زمینی

آکاایران: یکی از کاربران YouTube تحت نام مستعار Robotater Boom ویدیویی منتشر کرده ، که در آن با یک روش غیر معمول بازی معروف اسکایریم را بازی می کند در این روش،گیمر به جای استفاده از صفحه کلید یا موس از یک گیم پد با سیب زمینی بازی می کند.

گیم پد سیب زمینی

این سیستم با استفاده از 12 تکه سیب زمینی ساخته شده که می توان با آن بازی کامپیوتری را انجام داد . او برای این کار از پلت فرم   Makey Makey استفاده کرده است. این سیستم با یک پلت فرم خاص به شما اجازه می دهد تا با استفاده از هر نوع شی رسانا، برای خودتان گیم پد بسازید.
در حقیقت Makey Makey Go یک رابط  USB است که یک گیره ی سرخود دارد و به یک سطح تماس واحد متصل می شود. سر دیگر گیره می تواند به هرچیزی که جریان الکتریکی دارد متصل شود. وقتی این دکمه ی موقت را لمس می کنید داده ی Makey Makey فعال شده و کامپیوترتان فشار وارده به جسم متصل به سرِ دیگر رابط را به عنوان فشار دادنِ یک دکمه می بیند.
   

,ساخت پد بازی از سیب زمینی,[categoriy]

به گزارش آکاایران:
البته استفاده از این پلت فرم در بازی The Elder Scrolls V: Skyrim زیاد عملکرد ندارد زیرا فقط به جای دکمه های ساده استفاده می شود و حرکت های پیچیده را نمی توان با آن انجام داد.

,ساخت پد بازی از سیب زمینی,[categoriy]


منبع :

ساخت پد بازی از سیب زمینی گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات