رئیس شرکت سونی شایعه پلی استیشنی جدید را تایید می کند

آکاایران: رئیس شرکت سونی شایعه پلی استیشنی جدید را تایید می کند

آکاایران: در مصاحبه ای که Financial Times با مدیرعامل سونی داشت آقای اندرو هاوس این شایعه را تایید کرد که؛ پلی استیشنی جدید و قویتر با اسم کدِ Neo در راه است اما در مراسم E3 از آن پرده برداری نمی شود.

ایشان در ادامه می گوید: این دستگاه جدید در کنار Ps4 فعلی به فروش می رسد و تا پایان نسل 8ام کنسول ها درکنار نسخه استاندارد می ماند و مزاحمتی برای آن ایجاد نمی کند. در واقع تا پایان خط تولید در نظر گرفته شده برای نسخه استاندارد هر دوی این محصولات تولید شده و نسخه جدید جایگزینی برای نسخه فعلی نخواهد بود.

به گزارش آکاایران: از قابلیت های کنسول جدید این است که ویدئو و بازی ها را می تواند به صورت 4k اجرا کند, همچنین در گزارش های رسیده تمام بازی ها, یا تعداد بسیار زیادی از آن ها بر روی نسخه استاندارد پیشین قابل اجرا هستند.

باقی این مصاحبه توضیحات تکمیل کننده برای محصولات موجود بود.
به گفته سونی؛ این کنسول جدید برای بازی خورهای حرفه ایست که از سیستم 4k برخوردارند و به دنبال بهبود تجربه گِیمینگِ خود هستند. این کنسول جدید نسبت به نسخه فعلی گرانتر خواهد بود اما شرکت هیچ تاریخ مشخصی برای معرفی، تولید و فروش دستگاه نداد. تنها چیزی که با اطمینان گفتند این است که در E3 هفته آینده حرفی از آن نخواهند زد.

دلیل این اعلانیه فوری مشخص است، شرکت مایکروسافت شایعاتی مبنی بر قوی تر کردن سخت افزار کنسول خود پخش کرده است و دوشنبه در کنفرانسی مطبوعاتی از این رفرشِ جدید صحبت می کند. سونی هم با پخش این خبر سعی در این داشته که برای علاقه مندان به بازی، حرف جدیدی برای گفتن داشته باشد. و در واقع به صدر نشینی خود ادامه دهد.

منبع :

تبلیغات