loading...
ایکس باکس

آکاایران: ‫تکن 7 روی ایکس باکس وان و کامپیوتر هم عرضه می شود‬

آکاایران: شرکت بازی سازی «باندای نامکو»، سازنده ی مجموعه بازی های مبارزه ای «تکن» (Tekken)، چند وقت پیش و در رویداد «هفته ی بازی پاریس»، از عرضه ی قسمت هفتم تکن روی کنسول پلی استیشن4 گفته بود. طبق گفته ی باندای نامکو، قرار بود نسخه ی کنسولی تکن 7 فقط برای پلی استیشن4 عرضه شود و از هدست واقعیت مجازی PlayStation VR هم پشتیبانی کند. با این حال، خبر جدیدی شنیده ایم که از عرضه ی تکن 7 روی ایکس باکس وان و کامپیوتر هم خبر می دهد.

به گزارش آکاایران: مجموعه بازی های مبارزه ای تکن، در ابتدا فقط برای دستگاه های آرکید عرضه می شوند و نسخه ی کنسولی آن ها یکی دو سال پس از نسخه ی آرکید می آید. در حال حاضر هم مدت زیادی است که تکن 7 روی دستگاه های آرکید موجود است. با این حال، خبری از نسخه ی کنسولی این بازی نداشته ایم.

ایکس باکسخبر عرضه ی تکن 7 را روی کنسول ایکس باکس وان و رایانه های شخصی را یکی از گیمرها داده است. ظاهرا یکی از کارکنان استودیوی بازی سازی باندای نامکو، در نمایشگاه کمیک MCM London گفته است که نه تنها تکن 7 را روی پلی استیشن4، بلکه آن را روی ایکس باکس وان و رایانه های شخصی هم عرضه خواهند کرد.

خبر عرضه ی تکن روی ایکس باکس موضوع غیرمنتظره ای نیست، اما این مجموعه بازی ها تا به حال روی پلتفرم رایانه های شخصی عرضه نشده اند. پیش بینی می کنیم این شایعه صحت هم داشته باشد. شرکت بازی سازی باندای نامکو، چند وقتی است که از فروشگاه آنلاین استیم خوش اش آمده و تمام بازی های اش را برای کامپیوتر هم عرضه می کند؛ طوری که حتی بازی های اخیر «ناروتو» و «وان پیس» هم روی کامپیوتر عرضه شده اند.


منبع :

loading...
تبلیغات