اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

‫تاریخ عرضه ی Resident Evil 5 برای ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 مشخص شد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫تاریخ عرضه ی Resident Evil 5 برای ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 مشخص شد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,بازی،پلی استشین 4، ایکس باکس وان،رزیدنت اویل،Resident Evil 5,[categoriy]

آکاایران: ‫تاریخ عرضه ی Resident Evil 5 برای ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 مشخص شد‬

آکاایران: شرکت کپکام اعلام کرد که نسخه ی بازسازی شده ی عنوان «رزیدنت اویل 5» (Resident Evil 5) در تاریخ 8 تیر ماه برای ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه می شود.

به گزارش آکاایران: این نسخه ی جدید با وضوح تصویر 1080p عرضه می شود و براساس گفته های کپکام فریم ریت آن بیشتر از فریم ریت نسخه ی عرضه شده برای ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 خواهد بود. همچنین تمام مضامین اضافی که برای این عنوان عرضه شده هم در نسخه ی بازسازی شده وجود دارد که از بین آن ها می توان به سناریوی No Mercy اشاره کرد که قبلا تنها برای PC عرضه شده بود.

همچنین یک سناریوی جدید برای این نسخه در نظر گرفته شده که The Mercenaries Unlimited نام دارد. این مود ترکیبی از دو سناریوی The Mercenaries و The Mercenaries Reunion به وجود آمده است. این قسمت از مجموعه بازی های رزیدنت اویل در حالی برای کنسول های نسل هشتم عرضه می شوند که چند ماه پیش هم نسخه ی بازسازی شده ی رزیدنت اویل 6 هم برای این پلتفرم های منتشر شده بود.

شرکت کپکام در چند سال گذشته نسخه های بازسازی شده ی مختلفی از مجموعه بازی های رزیدنت اویل را عرضه کرده بود که از بین آن ها می توان به رزیدنت اویل 1 و رزیدنت اویل زیرو اشاره کرد. حتی این شرکت نسخه ی بازسازی شده ی بازی رزیدنت اویل 2 را هم در دست ساخت دارد.

البته چند وقت پیش کپکام به این موضوع اشاره کرده که در حال ساخت یک قسمت بزرگ از دنیای رزیدنت اویل است. احتمال می رود که این شرکت در حال ساخت قسمت هفتم این مجموعه بازی ها باشد.


منبع :

‫تاریخ عرضه ی Resident Evil 5 برای ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 مشخص شد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات