Warning: strpos(): Empty needle in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/tecnoloji/includes/content.php on line 553

Warning: strpos(): Empty needle in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/tecnoloji/includes/content.php on line 553
<div><div >
پلی استیشن 4

‫تاریخ عرضه ی Resident Evil 5 برای ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 مشخص شد‬ -آکابازی

آکاایران: ‫تاریخ عرضه ی Resident Evil 5 برای ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 مشخص شد‬

آکاایران: شرکت کپکام اعلام کرد که نسخه ی بازسازی شده ی عنوان «رزیدنت اویل 5» (Resident Evil 5) در تاریخ 8 تیر ماه برای ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه می شود.

این نسخه ی جدید با وضوح تصویر 1080p عرضه می شود و براساس گفته های کپکام فریم ریت آن بیشتر از فریم ریت نسخه ی عرضه شده برای ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 خواهد بود. همچنین تمام مضامین اضافی که برای این عنوان عرضه شده هم در نسخه ی بازسازی شده وجود دارد که از بین آن ها می توان به سناریوی No Mercy اشاره کرد که قبلا تنها برای PC عرضه شده بود.

همچنین یک سناریوی جدید برای این نسخه در نظر گرفته شده که The Mercenaries Unlimited نام دارد. این مود ترکیبی از دو سناریوی The Mercenaries و The Mercenaries Reunion به وجود آمده است. این قسمت از مجموعه بازی های رزیدنت اویل در حالی برای کنسول های نسل هشتم عرضه می شوند که چند ماه پیش هم نسخه ی بازسازی شده ی رزیدنت اویل 6 هم برای این پلتفرم های منتشر شده بود.

شرکت کپکام در چند سال گذشته نسخه های بازسازی شده ی مختلفی از مجموعه بازی های رزیدنت اویل را عرضه کرده بود که از بین آن ها می توان به رزیدنت اویل 1 و رزیدنت اویل زیرو اشاره کرد. حتی این شرکت نسخه ی بازسازی شده ی بازی رزیدنت اویل 2 را هم در دست ساخت دارد.

البته چند وقت پیش کپکام به این موضوع اشاره کرده که در حال ساخت یک قسمت بزرگ از دنیای رزیدنت اویل است. احتمال می رود که این شرکت در حال ساخت قسمت هفتم این مجموعه بازی ها باشد.


منبع :

ایکس باکس وان

  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات