‫معرفی بازی Slither.io؛ بزرگترین مار دنیا شوید‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫معرفی بازی Slither.io؛ بزرگترین مار دنیا شوید‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫معرفی بازی Slither.io؛ بزرگترین مار دنیا شوید‬
,slither.io,آگاریو,دانلود اپلیکیشن اندروید,[categoriy]

آکاایران: ‫معرفی بازی Slither.io؛ بزرگترین مار دنیا شوید‬

آکاایران: حقیقتش را بخواهید، بعد از درخشش عنوان فوق العاده Agar.io انتظار چنین روزی را داشتیم؛ روزی که نمونه های مشابهش پا به پلتفرم موبایل بگذارند. وقتی از نمونه مشابه صحبت می کنیم، عده ای واژگانی مثل «تقلیدی»، «فاقد نوآوری» و «کپی محض» را در پی آن ردیف می کنند. تا حدودی درست است، اما باید به این نکته توجه داشت که تقلید (در صورتی که به درستی انجام بگیرد) به خودی خود کار غلط و ناپسندی نیست.

به گزارش آکاایران: گاهی اوقات الگوبرداری صحیح از یک موضوع می تواند نه تنها نقص هایش را بپوشاند، بلکه تجربه جدیدی خلق کند که به هیچ وجه تشابهی با نمونه قدیمی تر نداشته و برای مخاطب تازگی داشته باشد.

همه این ها را گفتیم که به Slither.io برسیم؛ پروژه متن بازی که به وضوح از ایده و مکانیزم گیم پلی بازی آگاریو الگوبرداری کرده، اما با اضافه کردن المان هایی جدید و ایجاد تغییراتی در هسته گیم پلی تلاش کرده تا محصول متفاوتی را به گیمر ارائه کند.

,slither.io,آگاریو,دانلود اپلیکیشن اندروید,[categoriy]
,slither.io,آگاریو,دانلود اپلیکیشن اندروید,[categoriy]اپ استور
 • گوگل پلی
 • لینک کمکی (اندروید)

 • منبع :

  ‫معرفی بازی Slither.io؛ بزرگترین مار دنیا شوید‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
  219,000
  120,000
  75,000

  پدال بین به همراه برس 5 لیتری

  75,00075,000
  تبلیغات