‫معرفی بازی Rush Fight؛ صدا | دوربین | اکشن‬

آکاایران: ‫معرفی بازی Rush Fight؛ صدا، دوربین، اکشن‬

آکاایران: سرعت در Rush Fight حرف اول را می زند. بازی به قدری سریع است که در کمتر از یک دقیقه می توانید بیش از ده بار آن را تکرار کنید. بدون مقدمه سازی حرف هایمان را شروع کردیم تا بگوییم همین موضوع باعث شده تا بازیکن هنگامی که بازی را انجام می دهد، دل کندن از آن برایش سخت تر از همیشه شود.

به گزارش آکاایران: باور می کنید؟ عنوانی به این سادگی هم می تواند اعتیادآور باشد. به بیان دقیق تر، استودیو Woof Games توانسته یکی از بهترین مثال ها برای اثبات اصل Keep It Simple, Stupid را خلق نماید. اما این قدر از بازی تعریف می کنیم، اصلا مکانیزم های گیم پلی Rush Fight چگونه است؟

در بازی باید گروهی از دشمنان که از دو جهت مختلف به شما حمله می کنند را از بین ببرید. برای این کار کافیست تنها به دو سمت راست و چپ صفحه اسمارت فون خود ضربه بزنید تا شخصیت اصلی روی بروسلی خود را به بقیه نشان دهد. اما همان طور که گفتیم، Rush Fight بسیار سریع بوده و با پیشروی بیشتر در بازی هم دشمنان با سرعت بیشتری به سمت شما هجوم بیاروند.

با این وضعیت که بازی خیلی سخت می شود و جذابیت اصلی خود را از دست می دهد. استودیو سازنده با حرکتی بسیار هوشمندانه این مشکل را حل کرد. همان طور که در تصویر پایین میبینید، نواری بالای تصویر وجود دارد. قبل از شروع ضربه زدن به حریف می توانید با لمس نکردن به صفحه اسمارت فون، بازی را نگه دارید تا بهتر تصمیم گیری کنید.

‫معرفی بازی Rush Fight؛ صدا | دوربین | اکشن‬ اپ استور
گوگل پلی

منبع :

تبلیغات