‫همین حالا Overwatch را رایگان بازی کنید‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫همین حالا Overwatch را رایگان بازی کنید‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫همین حالا Overwatch را رایگان بازی کنید‬
,بازی،overwatch,[categoriy]

آکاایران: ‫همین حالا Overwatch را رایگان بازی کنید‬

آکاایران: اگر شما هم مثل ما ماه ها است که منتظر عرضه ی اکشن اول شخص بلیزارد هستید، این خبر خوب را به شما می دهیم که امکان بازی کردن Overwatch به صورت رایگان فراهم شده است. از دیشب، نسخه ی آزمایشی Overwatch به صورت رایگان برای سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن4 و رایانه های شخصی عرضه شده است.

به گزارش آکاایران: نسخه ی آزمایشی (بتا) بازی Overwatch تمام 21 شخصیت بازی و تمام نقشه هایی که در نسخه ی نهایی وجود خواهند داشت را در خود جای داده است. این بتا، از دیروز آغاز شده است و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت؛ یعنی فقط تا روز نهم می (20 اردیبهشت) وقت دارید بازی Overwatch را به صورت رایگان امتحان کنید.

برای بازی کردن Overwatch به صورت رایگان، اگر روی رایانه های شخصی هستید، نرم افزار Battle.net را روی کامپیوترتان نصب کنید. گزینه ی نصب بازی Overwatch به صورت خودکار روی آن فعال است و می توانید بازی را دانلود و اجرا کنید.

,بازی،overwatch,[categoriy]صفحه overwatchدر PlayStation Network

صفحه overwatch در Xbox Live


منبع :

‫همین حالا Overwatch را رایگان بازی کنید‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات