‫معرفی بازی San Andreas Shooting 3D؛ زامبی لند‬

آکاایران: ‫معرفی بازی San Andreas Shooting 3D؛ زامبی لند‬

آکاایران: زامبی های دنیای سرگرمی که با قسمت اول فرنچایز Resident Evil توانستند به محبوبیت بسیار بالایی میان بازیکنان دست یابند، به نظر می رسد کم کم به دوران غروب خود در صنعت گیمینگ نزدیک می شوند. طبیعی هم هست، وقتی به محتوای امروزی نیمی از آثار ویدیویی نگاه می کنیم تنها جمله «زامبی اینجا، زامبی آنجا، زامبی همه جا» می تواند اوج وخامت اوضاع را نشان دهد.

به گزارش آکاایران: شاید در نگاه اول همین مورد بتواند به مهمترین مانع برای تجربه San Andreas Shooting 3D تبدیل شود. اما استودیو MTS Free Games توانسته با رعایت استاندارهای سبک شوتر و اضافه سازی المان های جذاب کمی از زیر سایه این موجودات کلیشه ای بیرون بیاید.

مکانیزم گیم پلی بازی به دو بخش تقسیم می شود: تیراندازی و تغییر جهت وسیله نقلیه. شخصیت اصلی داستان باید با هدف گیری روی زامبی ها یا دیگر دشمنان، آن ها را با سلاح خود یا نارنجکی که دارد، از بین ببرد. البته او در این راه تنها نبوده و هر مرحله وسیله ای کاراکتر بازی را حمل می کند.

به بیان واضح تر، حرکت شخصیت اصلی برعهده شما نیست و خود بازی او را با ماشین، قایق یا چیزهایی مشابه آن ها کنترل می کند. البته در اینجا استودیو سازنده با اضافه سازی المانی هوشمندانه سعی کرده تا آزادی عمل بازیکن را افزایش داده و چالش بیشتری را چاشنی کار نماید.

‫معرفی بازی San Andreas Shooting 3D؛ زامبی لند‬ گوگل پلی
  • لینک کمکی
  • منبع :

    تبلیغات