‫معرفی بازی Herobots - Build to Battle؛ مبارزات رباتیک‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫معرفی بازی Herobots ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫معرفی بازی Herobots
,Herobots - Build to Battle,دانلود Herobots - Build to Battle,دانلود بازی ویندوز فون

آکاایران: ‫معرفی بازی Herobots

آکاایران: شاید تولیدکنندگان اپلیکیشن ها موبایل تمایل کمتری به انتشار آثار خود در سیستم عامل ویندوز فون داشته باشند، اما در میان این بیابان هموار همیشه شاهد دریاچه هایی هستیم که می توانند تا مدت ها مسافران خود را سیراب کنند. Herobots – Build to Battle آمده تا همین وظیفه را برعهده بگیرد؛ عنوانی که مطمئنا سیستم عامل های دیگر حسرت داشتنش را می خورند.

به گزارش آکاایران: Herobots – Build to Battle با وجود این که از زیر مجموعه های فایتینگ یا مبارزه ای محسوب می شود اما دارای تفاوت های مثبت زیادی با آثار این سبک است. همان طور که از اسم بازی می توان حدس زد، در این عنوان باید در نقش رباتی با دیگر همنوعان خود مبارزه کنید.

اولین نکته بسیار مثبت بازی که از همان ابتدا شما را شیفته خود خواهد کرد، بخش شخصی سازی و انتخاب های ربات های گوناگون است. قبل از شروع مبارزات می توانید میان سی ربات مختلف آن چیزی که دوست دارید را انتخاب کنید. پس از انتخاب ربات خود، نوبت به بخش شخصی سازی می رسد. در اینجا دو راه دارید: تغییرات ظاهری به مبارز خود بدهید یا او را با سلاح ها و زره های جدیدی مجهز کنید.

بدون شک تنوع بالا در این بخش باعث خواهد شد برای تجهیزات بیشتر، مدت ها به انجام بازی بپردازید. پس از انتخاب ربات خود و وارد شدن به میدان مبارزات دومین نکته ای که بدون شک دل بازیکنان را خواهد ربود، نمای دوربین بازی است. برخلاف عناوین سبک فایتینگ، Herobots – Build to Battle دو بعدی یا دو و نیم بعدی نبوده و کاربر از نمای بالا به بازی اشراف دارد.

,Herobots - Build to Battle,دانلود Herobots - Build to Battle,دانلود بازی ویندوز فونویندوز استور

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله ‫معرفی بازی Herobots شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

چگونه گل های برتر فیفا17 را ببینیم

‫معرفی بازی Herobots گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات