loading...
تاریخ عرضه ی بازی Dishonored 2 مشخص شد - آکا

آکاایران: تاریخ عرضه ی بازی Dishonored 2 مشخص شد

آکاایران: شرکت Bethesda اعلام کرد که بازی Dishonored 2 در تاریخ 21 آبان ماه برای کنسول های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و کامپیوترهای شخصی راهی بازار خواهد شد.

به گزارش آکاایران:

در E3 2016 بخش های تازه ای از گیم پلی بازی Dishonored 2 منتشر می شود.

مجله ی GameInformer در جدیدترین شماره ی خودش به پوشش بازی Dishonored 2 پرداخته و در اطلاعات بسیاری که از این عنوان منتشر کرده، گفته که علاقه مندان می توانند این عنوان را در تاریخ 21 آبان ماه روی کنسول های بازی و کامپیوترهای شخصی تجربه کنند.

در این اطلاعات گفته شد که نسخه ی جدید Dishonored در کنفرانس خبری شرکت Bethesda در E3 حضور دارد و بخش هایی از «روندبازی» (GamePlay) آن به نمایش درخواهد آمد. کنفرانس این شرکت در تاریخ 23 خرداد ماه برگزار می شود و علاقه مندان می توانند آن را به صورت زنده از سایت یوتیوب و Twitch مشاهده کنند.

استودیوی Arkane بازی Dishonored 2 را سال گذشته در زمان رونمایی از Fallout 4 معرفی کرد. باید منتظر نمایش این بازی در E3 2016 باشیم و ببینیم که چه ویژگی های جدیدی برای این عنوان در نظر گرفته شده است. در ادامه می توانید تصاویر روی جلد مجله ی GameInfromer که مربوط به بازی Dishonored 2 می شود را مشاهده کنید:

تاریخ عرضه ی بازی Dishonored 2 مشخص شد - آکا
تاریخ عرضه ی بازی Dishonored 2 مشخص شد - آکا

البته سال گذشته تریلری از بازی منتشر شد که بد نیست آن را هم بینید:

 

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

سال عرضه بازی

تبلیغات