‫بازی Dark Souls 3 در صدر جدول فروش هفتگی انگلیس قرار گرفت‬

آکاایران: ‫بازی Dark Souls 3 در صدر جدول فروش هفتگی انگلیس قرار گرفت‬

آکاایران: در حالی که تنها چند روز از عرضه نسخه سوم Dark Souls برای پلتفرم های نسل هشتم و پی سی می گذرد، به نظر می رسد که بازی جدید هیدتاکا میازاکی با اقبال عمومی مواجه شده و توانسته در صدر جدول فروش هفتگی انگلیس جای گیرد.

به گزارش آکاایران: Dark Souls 3 نه تنها توانست بازی انحصاری کنسول اکس باکس وان، یعنی کوانتوم بریک (بررسی دیجیاتو) را به پایین بکشد، بلکه به اولین نسخه در این سری بازی تبدیل شد که به جایگاه نخست جدول فروش هفتگی انگلیس راه یافته. پیش از این Dark Souls 2 در هفته نخست عرضه اش به جایگاه دوم رسیده بود و پرفروش ترین عنوان سری Souls به حساب می آمد.

اما علاوه بر این ها، Dark Souls 3 رشدی 61 درصدی از منظر فروش نسبت به نسخه قبلی داشته که پیشرفتی چشمگیر به حساب می آید. اما در کل و گذشته از عملکرد Dark Souls 3، جدول هفته جاری تفاوت چندانی با هفته های قبل ندارد.

Tom Clancy’s The Division کماکان پرفروش ترین بازی کمپانی یوبیسافت در چند ماه اخیر به شمار می رود و بازی دیگر ناشر فرانسوی، یعنی فارکرای پرایمال هم در رده ششم جای گرفته. همان طور که می شد حدس زد، بازی ورزشی UFC 2 الکترونیک آرتز، توانست نظر گیمرهای انگلیسی را جلب کند و با اختلافی اندک،رتبه ای بالاتر از کوانتوم بریک یافت. جدول فروش هفته اخیر انگلیس به شرح زیر است:

  1. Dark Souls 3
  2. Tom Clancy’s The Division
  3. EA Sports UFC 2
  4. Quantum Break
  5. Dirt Rally
  6. Far Cry Primal
  7. FIFA 16
  8. Call of Duty: Black Ops III
  9. GTA V
  10. LEGO Marvel Avengers

منبع :

تبلیغات