‫معرفی بازی والیبال حرفه ای؛ بازگشت به سنت ها | سنت هایی نوستالژیک‬

آکاایران: ‫معرفی بازی والیبال حرفه ای؛ بازگشت به سنت ها، سنت هایی نوستالژیک‬

آکاایران: برای ما والیبال حرفه ای حکم آب یخی در صحرایی سوزان را دارد. آن هم زمانی که در اوج تشنگی هستیم. [1] اگر سن تان به مگا درایو [در ایران با نام سگا شناخته می شد] قد داده یا عناوینی از آن را بازی کرده باشید، حتما نام Super Volleyball را شنیده اید. در این عنوان والیبالی بازیکن در نمایی دو بعدی باید با تیم حریف مسابقه می داد.

به گزارش آکاایران: بازی آنلاین والیبال حرفه ای را می توان بازسازی همین اثر قلمداد کرد با این تفاوت که استودیو سازنده سعی کرده در کنار بروز رسانی های بصری، مکانیزم های آن را با صفحه لمسی اسمارت فون ها هماهنگ کند. همان طور که گفتیم، مکانیزم گیم پلی والیبال حرفه ای همانند Super Volleyball است. پس از شروع بازی با یک بخش آموزشی خیلی کامل مواجه می شوید. در این قسمت، کارهایی مانند دفاع روی تور، سرویس زدن و حرکت لیبرو یاد داده می شود.

اولین نکته که پس از انجام بازی متوجه خواهید شد، سختی بسیار بالای آن است. به گونه ای که انگار دارید فن های یک عنوان فایتینگ یا مبارزه ای را می زنید. البته ما این ویژگی را بد نمی بینیم. چون موجب گشته تا تفاوت بازیکن های حرفه ای با آماتور به خوبی مشخص شده و آماتورها بدانند که هنوز راه زیادی برای بهتر شدن وجود دارد. البته در قسمت گیم پلی بازی متاسفانه یک مشکل منفی به چشم می آید.

‫معرفی بازی والیبال حرفه ای؛ بازگشت به سنت ها | سنت هایی نوستالژیک‬
‫معرفی بازی والیبال حرفه ای؛ بازگشت به سنت ها | سنت هایی نوستالژیک‬
‫معرفی بازی والیبال حرفه ای؛ بازگشت به سنت ها | سنت هایی نوستالژیک‬ کافه بازار

منبع :

تبلیغات