اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

‫معرفی بازی تایپ جنگی؛ رقص انگشتان‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫معرفی بازی تایپ جنگی؛ رقص انگشتان‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫معرفی بازی تایپ جنگی؛ رقص انگشتان‬
,بازی تایپ جنگی,تایپ جنگی,دانلود بازی اندروید,[categoriy]

آکاایران: ‫معرفی بازی تایپ جنگی؛ رقص انگشتان‬

آکاایران: یکی از بزرگترین مشکلات جامعه بشریت در معقوله «تایپ کردن» به سرعت بسیار پایین آن باز می گردد. تایپ جنگی آمده این مشکل را در بین ایرانی ها حل کرده و با یک تیر دو نشان بزند. به بیانی ساده تر، بازی بیشتر از آن که یک عنوانی ویدیویی باشد، ابزاری آموزشی نامیده می شود.

به گزارش آکاایران: البته قبل از پرداخت به المان های تایپ جنگی باید بگوییم نه تنها ایده اصلی بازی اورجینال نیست، بلکه طراحی محیط و منو کاملا مشابه ZType است. با این وجود بازی به واسطه مکانیزم های گیم پلی خود ارزش بسیار بالایی برای تجربه کردن دارد.

در تایپ جنگی کنترل یک سفینه فضایی را خواهید داشت؛ سفینه ای که باید با تیرهای لیزری اش مانع برخورد دشمن ها با خود بشود. بالای هر کدام از دشمن ها کلمه ای وجود دارد. بازیکن باید برای پیروزی، آن کلمه را با کیبورد مجازی موجود در عنوان مورد بحث تایپ کند. با نوشتن هر حرف، تیری به سمت دشمن پرتاب شده و این کار تا تکمیل واژه ادامه خواهد یافت.

,بازی تایپ جنگی,تایپ جنگی,دانلود بازی اندروید,[categoriy]کافه بازار

منبع :

‫معرفی بازی تایپ جنگی؛ رقص انگشتان‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات