‫عصر گاوچران ها (Sunset Riders 1992)‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫عصر گاوچران ها (Sunset Riders 1992)‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫عصر گاوچران ها (Sunset Riders 1992)‬
,بازی،آرکید،سوارکاران غروب،Sunset Riders 1992,[categoriy]

آکاایران: ‫عصر گاوچران ها (Sunset Riders 1992)‬

آکاایران: کونامی تنها به واسطه ی ساخت مجموعه بازی های Metal Gear Solid ،PES یا Castlevania مشهور نیست. این شرکت بازی های بسیار خوب دیگری هم دارد که تعداد بسیار زیادی از آن ها خاطره انگیز هستند. یکی از این بازی های خاطره انگیز که ریشه در کودکی بسیاری از ما دارد Sunset Riders یا سوارکاران غروب است.

به گزارش آکاایران: این بازی کلاسیک شرکت کونامی یک عنوان اکشن دو بعدی است که در زمان غرب وحشی رخ می دهد و گیمرها را در نقش چند جایزه بگیر قرار می دهد. این جایزه بگیرها باید خلاف کارهای معروف را دستگیر کنند که البته این کار با خطرات زیادی همراه است. روند بازی هم آن قدر سخت است که احتمالا برای کشتن خلاف کاران شهر بیچاره می شوید!

قبل از شروع بازی روی دستگاه های آرکید باید یکی از چهار شخصیت «استیو» (Steve)، «بیلی» (Billy)، «باب» (Bob) و «کارمانو» (Carmano) را انتخاب کنید. در ابتدای هر مرحله هم تصویر یکی از خلافکاران غرب به نمایش در می آید که بازی کننده ها باید آن را از بین ببرند. البته این بازی نسخه های مختلفی داشت که به گیمرها اجازه می داد مراحل را به شکل دو نفره یا چهار نفره دنبال کنند.

,بازی،آرکید،سوارکاران غروب،Sunset Riders 1992,[categoriy]هرکدام از قهرمان های بازی سلاح مخصوص خودشان را داشتند. بیلی و استیو هفت تیر داشتند، باب از تفنگ مخصوص خودش استفاده می کرد و کارمانو هم با شاتگان آش به بلای جان دشمنان تبدیل می شد. کنترل شخصیت های بازی کار دشواری نبود و می شد آن ها را در جهت های مختلف کنترل کرد و با دو دکمه هم می شد تیراندازی کرد و پرید؛ اما همین مکانیک به ظاهر ساده چالش های زیادی پیش روی بازی کننده ها قرار می داد. از درو دیوار دشمنان به سمت جایزه بگیرها حمله می کردند و از زمین و هوا تیرهایی را مشاهده می کردید که به سمت قهرمان ها می آمدند. اگر نمی توانستید دشمنان را بکشید و از جلوی تیرهایی که به سمت تان روانه شده جاخالی بدهید، حتما می مردید.

,بازی،آرکید،سوارکاران غروب،Sunset Riders 1992,[categoriy]
,بازی،آرکید،سوارکاران غروب،Sunset Riders 1992,[categoriy]مکان های مخفی و آیتم های متفاوتی هم در بازی وجود داشتند. می توانستید وارد ساختمان ها و سالن های مختلف شوید و آیتم های کمیابی به دست بیاورید یا با از بین بردن جعبه هایی که در طول مرحله ها دیده می شدند، سلاح های مختلفی پیدا کنید. وقتی که یکی از آیتم های ویژه ی بازی را به دست می آوردید یک نشان طلای کلانتر به قهرمان داده می شد و از آن به بعد سلاحی هم که در اختیار داشت، به صورت خودکار تیراندازی می کرد. البته یک نوع نشان کلانتر نقره ای هم در بازی وجود داشت که اگر آن را می گرفتید، توانایی استفاده از دو سلاح به شکل همزمان را به دست می آوردید. امکان استفاده از دو آیتم ویژه ی طلایی و نقره ای به شکل همزمان هم در بازی وجود داشت که باعث می شد دشمنان را در کسری از ثانیه بکشید.

از دیگر قسمت های جالب این عنوان که شاید کم تر کسی به آن پی برده باشد می توان به زمانی اشاره کرد که قهرمان های بازی با غول مرحله ی ششم مواجه می شدند. اگر غول این مرحله را می کشتید، کارمانو کلاه او را برمی داشت و تا آخر بازی آن را روی سرش می گذاشت.

,بازی،آرکید،سوارکاران غروب،Sunset Riders 1992,[categoriy]هدف هر مرحله کاملا مشخص است. باید مسیر خودتان را تا رسیدن به غول آن مرحله که یک خلافکار سرتا پا مسلح است، طی کنید. البته اگر بازی را دو نفره یا بیش تر تجربه کنید، میزان سختی مراحل هم بیشتر می شود و از بین بردن غول بازی به کاری دشوار و کلافه کننده تبدیل خواهد شد. از آن جایی که با یک تیر هم از پا در می آیید، باید حواس تان را حسابی جمع کنید تا در اوج شلوغی، تیری به قهرمان بازی برخورد نکند. در حالی که بیش تر مرحله های بازی در شهرهای مختلف طی می شدند، مراحل 2 و 7 را سوار بر اسب به دنبال خلاف کاران خواهید بود. همچنین یک حالت مخصوص هم در پایان مراحل 2 و 5 وجود دارد که در آن ها می توانستید از زاویه دید اول شخص به سمت دشمنان تیراندازی کنید و آن ها را از بین ببرید.

بازی Sunset Riders در سال 1370 برای دستگاه های آرکید عرضه شد و پس از دو سال نسخه ی کنسولی آن هم در اختیار گیمرها قرار گرفت. بیشتر بازی کننده های قدیمی هم این عنوان را روی کنسول Sega Genesis تجربه کرده اند.

این بازی در زمانی که راهی بازار شد، با بازخوردهای خوبی مواجه شد. بسیاری از رسانه های آن زمان این عنوان را یکی از بهترین بازی های سبک اکشن تیراندازی دانستند. اگر شما هم مانند ما در زمان تجربه ی این بازی بارها مردید و نزدیک بود گریه تان بگیرد، از تجربه ی خودتان برای ما بگویید. آیا می توانید این بازی را بدون اینکه حتی یک تیر هم بخورید، به پایان برسانید؟


منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله ‫عصر گاوچران ها (Sunset Riders 1992)‬ شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

نحوه پاک کردن آهک در سنگ گرافیک

‫عصر گاوچران ها (Sunset Riders 1992)‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات