‫PES 2017 رسما رونمایی شد‬

آکاایران: ‫PES 2017 رسما رونمایی شد‬

آکاایران: شرکت بازی سازی کونامی رسما از شماره ی بعدی در مجموعه بازی های Pro Evolution Soccer رونمایی کرده است. شماره ی بعدی پرو قرار است قابلیت های جدیدی را به این مجموعه بازی ها بیافزاید که می توانید آن ها را در ادامه ببینید.

به گزارش آکاایران: – پاس دقیق: با ادغام قابلیت Real Touch بازی قبلی و فیزیک واقعی توپ، پاس دادن در پرو 2017 پیشرفت کرده است. فاکتورهای مختلفی روی سرعت و دقت توپ تاثر می گدارند. زمانی که یک پاس خوب می دهید، احساس رضایت می کنید.

کنترل واقعی: بازی کن ها در حالت ها و موقعیت های مختلف، توپ را به واقعی ترین شکل ممکن کنترل می کنند و به حرکات غیرقابل پیش بینی توپ واکنش نشان می دهند.

‫PES 2017 رسما رونمایی شد‬ کنترل کامل تیم: بازی کننده ها می توانند در کسری از ثانیه وضعیت تیم را از حالت دفاعی به حمله یا برعکس تغییر دهند و به بازی عکس العمل نشان دهند.

‫PES 2017 رسما رونمایی شد‬

دروازه بانی: با افزودن انیمیشن ها و حرکات جدید، دروازه بان ها کیفیت بسیار بالاتری پیدا کرده اند؛ طوری که گل زدن احساس خوبی دارد.

استراتژی های ارسال کرنر: می توانید تاکتیک های مختلفی برای دفاع یا حمله به هنگام ارسال کرنرها بیچینید.

‫PES 2017 رسما رونمایی شد‬

فرمان های پیشرفته: می توان تاکتیک های پیشرفته تیمی را تنظیم کرد و برنامه ی بسیار متنوعی برای برنده شدن در بازی داشت.

گرافیک واقع گرایانه: با به کارگیری بیشتر موتور پایه ی فاکس انجین، گرافیک پرو 2017 به بهترین حالت افزایش یافته است. از بازی کن ها گرفته تا نورپردازی یا استادیوم ها و تماشاچیان تغییر کرده اند.

‫PES 2017 رسما رونمایی شد‬

هوش مصنوعی انطباقی: برای اولین بار در یک بازی فوتبال، هوش مصنوعی از روند بازی کردن شما می آموزد و نسبت به آن عکس العمل نشان می دهد.

حرکت طبیعی بازیکن ها: صدها انیمیشن جدید به بازی کن ها اضافه شده است تا همه چیز واقعی تر به نظر برسد.

‫PES 2017 رسما رونمایی شد‬

قرار است Pro Evolution Soccer 2017 در پاییز امسال برای پلتفرم های ایکس باکس360، ایکس باکس وان، پلی استیشن3، پلی استیشن4 و رایانه های شخصی عرضه شود.


منبع :

تبلیغات