‫معرفی بازی One Tap Tennis؛ بیایید تجربه های خود را محدود نکنیم‬

آکاایران: ‫معرفی بازی One Tap Tennis؛ بیایید تجربه های خود را محدود نکنیم‬

آکاایران: متاسفانه در صنعت بازی های ویدیویی واژه سرگرمی برای برخی از بازیکن ها اشتباه تعبیر شده است. آن ها جای این که از تمامی المان های بازی لذت ببرند، سعی می کنند جذابیت اثر پیش رو را به چند افکت بیشتر محدود نمایند. خوشحالیم عناوینی مانند To the Moon ،Gemini Rue و نمونه های بسیار زیاد دیگر هستند که نشان می دهند پشت واژه «سرگرمی» چیزی بیش از گرافیک فنی وجود دارد.

به گزارش آکاایران: One Tap Tennis را هم می توان در جرگه همین بازی ها به حساب آورد. شاید با دیدن تصاویر بازی آن را کنار بزنید، اما هنگامی که وارد فضای جادویی اش می شوید تازه به زیبایی این عنوان پی می برید. سادگی در One Tap Tennis موج می زند. از گرافیک تا مکانیزم های گیم پلی همگی دلیلی بر این ادعا هستند. همان طور که می توانید حدس بزنید، One Tap Tennis روی ورزش تنیس تمرکز دارد، با این تفاوت که در آن باید تنها با یک ضربه حریف خود را شکست دهید.

طبیعتا اولین چیزی که در One Tap Tennis شما را جلب می کند، دیدن لوگو الکترونیک آرتز، ناشر بازی های فیفاست. چون این شرکت به عنوان یکی از پخش کننده ها در ساخت بازی نقش داشته است. پس از ورود به منو، با انتخاب شخصیت خود می توانید به مسابقه بپردازید. قبل از هر چیزی باید بگوییم، تنوع شخصیت ها بالا بوده و قابلیت شخصی سازی آن ها وجود دارد.

طبیعتا با پیشروی بیشتر در بازی هم گزینه های بیشتری در این بخش به شما اختصاص داده می شود. با انتخاب شخصیت مورد نظر، نوبت به چالش کشیدن توانایی های خود در میدان مسابقات می رسد؛ مسابقاتی که نحوه برگزاری آن ها بی شباهت به مبارزات مورتال کامبت نیست. تورنمنت های One Tap Tennis از بازیکن های گوناگونی در یک جدول عمودی تشکیل شده است.

‫معرفی بازی One Tap Tennis؛ بیایید تجربه های خود را محدود نکنیم‬ اپ استور
گوگل پلی

منبع :

تبلیغات