‫معرفی بازی Lords Mobile؛ بازگشتی که می توانست شکوهمندانه تر باشد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫معرفی بازی Lords Mobile؛ بازگشتی که می توانست شکوهمندانه تر باشد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫معرفی بازی Lords Mobile؛ بازگشتی که می توانست شکوهمندانه تر باشد‬
,Lords Mobile,دانلود Lords Mobile,دانلود بازی iOS,[categoriy]

آکاایران: ‫معرفی بازی Lords Mobile؛ بازگشتی که می توانست شکوهمندانه تر باشد‬

آکاایران: هنگام تجربه Lords Mobile احساس کودکی را داشتیم که پس از مدت ها به خواسته اش رسیده است. بازی در همان شروع خود فریاد می زند: عناوین ساده استراتژی را فراموش کنید و با من یک تجربه واقعی داشته باشید. چون در عصر کنونی بازی های استراتژیک موبایل به ساده سازی روی آورده و استودیوهای سازنده سعی می کنند با ترکیب المان های آن در سبک های دیگر، جذابیت بیشتری را برای بازیکن به ارمغان بیاورند. اما لحظات اولیه ای که با Lords Mobile گذراندیم این گونه نبود.

به گزارش آکاایران: گستره زیاد ساختمان ها برای ارتقا، وجود سربازهای گوناگون از همان ابتدا، منابع زیاد و المان های دیگری در بخش مدیریتی موجب گشت تا لبخندی روی لب هایمان سبز شده و برای ورود به میدان نبرد لحظه شماری کنیم. که ای کاش هیچ وقت این اتفاق نمی افتاد. با ما و معرفی Lords Mobile همراه باشید تا ببینیم چگونه با وجود این نکته منفی، بازی توانسته به یکی از محبوب ترین عناوین استراتژیک تبدیل شود.

طبیعتا با شنیدن نام سبک استراتژیک، اولین چیزی که به ذهن بازیکن می رسد، ساخت و ساز است. Lords Mobile هم از این قاعده مستثنی نبوده و باید وقت زیادی را صرف این کار کنید. علت تاکید روی «وقت زیاد» به تنوع بسیار بالای ساختمان ها باز می گردد. همین عامل باعث شده تا منابع بازی تنها محدود به عدد دو یا سه [مانند بسیاری از عناوین مشابه که با الهام گیری از کلش آف کلنز، اکسیر، سکه و چیزهایی مشابه قرار می دهند] نبوده و در ساخت یا ارتقا پنج منبع مختلف دخالت دارند.

,Lords Mobile,دانلود Lords Mobile,دانلود بازی iOS,[categoriy]
,Lords Mobile,دانلود Lords Mobile,دانلود بازی iOS,[categoriy]اپ استور
گوگل پلی

منبع :

‫معرفی بازی Lords Mobile؛ بازگشتی که می توانست شکوهمندانه تر باشد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات