loading...
‫معرفی بازی بچه پرروها؛ همبرگرانه‬

آکاایران: ‫معرفی بازی بچه پرروها؛ همبرگرانه‬

آکاایران: اگر ساعات زیادی را صرف جستجو در کافه بازار و دانلود اپلیکیشن ها کنید، عناوینی را خواهید دید که با وجود رعایت تمامی استاندارهای ممکن، از سوی کاربران با بی مهری مواجه می شوند. آثار استودیو پلی پکس گیمز را می توان در دسته این گونه بازی ها قرار داد.

به گزارش آکاایران: درست است عنوان قبلی آن ها با نام بچه محل تاکنون بیش از بیست هزار بار دانلود شده ولی با چیزی که ما از این بازی دیدیم، انتظارات خیلی بیشتری داشتیم. امیدواریم قضیه برای بچه پرروها کمی فرق کند. چون تغییراتی مثبت عنوان مورد بحث باعث شده تا شاهد اثر زیباتر و در عین حال ساده تری باشیم.

مکانیزم اصلی گیم پلی بچه پرروها همانند بچه محل است. در بازی باید با ضربه زدن متوالی به صفحه لمسی اسمارت فون خود، شخصیت های گرد و بامزه را به هوا فرستاده و با پشت سر گذاشتن موانع یا عدم برخورد به موجودات درون بازی، بالاترین امتیاز ممکن را به دست آورید. اما بچه های پلی پکس گیمز با ایجاد یک تغییر هوشمندانه توانستند جریان اثر جدید خود را با عنوان قبلی شان عوض کنند.

برخلاف بچه محل که دوربین از نمایی عمودی بازی را نشان می داد، این بار شاهد دیدی افقی هستیم. با این کار استودیو سازنده به فرمول ساده تری در گیم پلی رسیده و آن چالش همیشگی را شاهد نیستیم. نمی خواهیم احساسی شده و گریه کنیم، اما از این اتفاق بسیار خشنود هستیم.

‫معرفی بازی بچه پرروها؛ همبرگرانه‬
‫معرفی بازی بچه پرروها؛ همبرگرانه‬ اپ استور
  • گوگل پلی
  • کافه بازار

  • منبع :

    تبلیغات