loading...
فروش خیره کننده ی آنچارتد 4 در هفته ی اول - آکا

آکاایران: فروش خیره کننده ی آنچارتد 4 در هفته ی اول

آکاایران: اصلا جای تعجب نیست که بازی «آنچارتد 4» (Uncharted 4: A Thief’s End)  مورد استقبال بازی کنندها قرار گرفته است. این بازی از همان زمانی که راهی بازار شد تمام منتقدان را شوکه کرد و امتیازات بالایی را به دست آورد. همین موضوع هم باعث شده که جدیدترین قسمت از مجموعه بازی های آنچارتد با فروش شگفت انگیزی در هفته ی اول مواجه شود. این بازی تنها در هفته ی اول به فروش 2.7 میلیون نسخه دست پیدا کرد.

به گزارش آکاایران:

بازی Uncharted 4: A Thief’s End در مدت یک هفته به فروش 2.7 میلیون نسخه ای دست پیدا کرد.

بازی آنچارتد 4 توانست رکورد پرفروش ترین بازی First Party که برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه شده را هم به خودش اختصاص دهد. سونی اعلام کرد که آمار منتشر از جمع فروش فیزیکی و دیجیتالی این عنوان به دست آمده است.

این آمار در نوع خودش بسیار فوق العاده است و نشان می دهد که استودیوی ناتی داگ چه بازی خوش ساختی را راهی بازار کرده است. آنچارتد 4 یکی از مورد انتظارترین بازی های سال 2016 بود و از هم اکنون به یکی از کاندیدهای بهترین بازی سال تبدیل شده است.

به احتمال زیاد در ماه ها آینده هم آمار دیگری از فروش این بازی منتشر خواهد شد که باز هم ما را هیجان زده خواهد کرد. سرعت فروش این بازی به قدری بالا است که به احتمال زیاد در طول هفته های بعدی به فروش بیشتری دست پیدا خواهد کرد.

منبع :

تبلیغات