پلی استیشن4

آکاایران: بازی ایرانی Shadow Blade: Reload تا یک هفته ی دیگر روی پلی استیشن4

آکاایران: استودیوی بازی سازی «فن افزار شریف»، بدون شک یکی از بهترین استودیوهای بازی سازی داخلی است. این استودیو که در اولین پروژه ها ی اش، توانست نام اش را با بازی «گرشاسپ» و دنباله اش جا بیاندازد، یکی از بهترین بازی های موبایلی اپ استور را ساخته است. طبق خبری که این استودیو منتشر کرده، بازی Shadow Blade: Reload قرار است تا یک هفته ی دیگر روی پلی استیشن4 عرضه شود.

به گزارش آکاایران:

نسخه ی پلی استیشن4 بازی قرار است در روز 11 خرداد عرضه شود.

استودیوی فن افزار شریف که با نام Dead Mage در خارج از کشور فعالیت و بازی های اش را ثبت می کند، چند وقت پیش بازی Shadow Blade را با مراحل و قابلیت های جدیدی بروزرسانی کرد. نسخه ی Reload این بازی که سال گذشته برای رایانه های شخصی عرضه شده بود، در کنار داشتن مراحل جدید، حتی از نظر گرافیکی هم در مقایسه با نسخه ی اصلی، پیشرفت کرده است.

بازی Shadow Blade: Reload که تنها برای کامپیوتر و به صورت دیجیتال عرضه شده بود، چند وقت پیش روی اپ استور اپل منتشر شد و هم از سوی منتقدان و هم از سوی بازی کننده ها مورد توجه قرار گرفت.

نسخه ی پلی استیشن4 این بازی هم قرار است در روز 31ام ماه جاری میلادی (11 خرداد) عرضه شود. اینکه بتوانیم Shadow Blade: Reload را با استفاده از دسته ی پلی استیشن4 بازی کنیم، صد در صد تجربه ی لذت بخش تری از این بازی را در مقایسه با صفحه ی لمسی موبایل برای مان رقم خواهد زد. قرار است نسخه ای از بازی هم برای ایکس باکس وان عرضه شود.

می توانید تریلر عرضه ی Shadow Blade: Relaod روی پلی استیشن4 را در پایین ببینید.

منبع :

تبلیغات