loading...
‫هفت سنگ؛ سلام آقای خرچنگ‬

آکاایران: ‫هفت سنگ؛ سلام آقای خرچنگ‬

آکاایران: زندگی امروزی آنقدر پرفشار و پراسترس شده که حتی ساده ترین کارها هم در آدمی تنش و تشویش به وجود می آورند. در این بین همه ما احتیاج به فضایی برای خودمان داریم که از دغدغه ها دور شویم و برای حتی چند دقیقه هم که شده به مشکلات فکر نکنیم. بیایید این فضا را حباب آرامش بنامیم.

به گزارش آکاایران: حباب آرامش هر کس مطابق با علایقش شکل می گیرد. برخی پیاده روی در پارک را ترجیح می دهند و برخی با چند صفحه کتاب خواندن راضی می شوند. اما من، شما و بسیاری از گیک های دیگر، دنیای جذاب بازی ها را به حباب آرامشمان می آوریم. با شخصیت های رنگارنگ بازی ها همراه می شویم و ذهن خود را درگیر مراحلی نفس گیر می کنیم.

ما قدر یک بازی خوب را می دانیم، چون مطمئن هستیم که به کمک آن، حباب آرامش می تواند رنگ و بویی بهتر به خود گیرد. اگر شما هم مثل ما به دنبال نقش و نگاری تازه برای حباب خود هستید، در ادامه مطلب با دیجیاتو و هفت سنگ همراه شوید تا شما را با جدید ترین و بهترین بازی های هفته آشنا کنیم.

Mr. Crab 2

‫هفت سنگ؛ سلام آقای خرچنگ‬ اپ استور

Mekorama

‫هفت سنگ؛ سلام آقای خرچنگ‬ اپ استور
گوگل پلی
لینک کمکی

Snowboarding The Fourth Phase

‫هفت سنگ؛ سلام آقای خرچنگ‬ اپ استور
گوگل پلی

Vector 2

‫هفت سنگ؛ سلام آقای خرچنگ‬ اپ استور
گوگل پلی
لینک کمکی

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

sghl nhkg n

تبلیغات