بچه ها بیشتر از کنسول دستی، دوست دارند با گوشی بازی کنند - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بچه ها بیشتر از کنسول دستی، دوست دارند با گوشی بازی کنند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بچه ها بیشتر از کنسول دستی، دوست دارند با گوشی بازی کنند
,[categoriy]

آکاایران: بچه ها بیشتر از کنسول دستی، دوست دارند با گوشی بازی کنند

آکاایران: گوشی های ما هرروز با هر معرفی جدید قدرتمند و قدرتمندتر می شوند. این یعنی در حوزه ی بازی هم توسعه دهنده ها هرروز می توانند بازی های جدیدی برای گوشی های هوشمند طراحی کنند که پیچیده تر و از نظر گرافیکی جذاب ترند. اما آیا این موضوع می تواند علتی باشد برای این که بچه ها معمولا ترجیح می دهند با گوشی بازی کنند و نه کنسول دستی؟

به گزارش آکاایران: بله، شاید این طور باشد. بر اساس مطالعه ای که به تازگی انجام شده بچه ها این روزها خیلی زودتر از ما صاحب گوشی می شوند. همین موضوع باعث می شود که کم تر به کنسول نیاز داشته باشند. این درحالی ست که تا کمتر از یک دهه ی پیش، اولین تلفن همراه یک فرد در اواخر نوجوانی یا حدود بیست سالگی برای او تهیه می شد.

بچه های امروزی در میانگین سن ۱۰.۳ سال صاحب گوشی می شوند و از میان آنها ۶۴ درصد دسترسی به اینترنت هم دارند.

به این ترتیب این نوجوان یا تازه جوان ها تجربیاتی از کنسول بازی یا حتی کتاب داشتند و سپس وارد مرحله ی استفاده از گوشی هوشمند به جای همه ی این ها می شدند. اما طبق مطالعات بچه های امروزی در میانگین سن ۱۰.۳ سال صاحب گوشی می شوند که از میان آنها ۶۴ درصد دسترسی به اینترنت هم دارند. همین عوامل هستند که باعث می شوند کنسول های ساخت شرکت هایی مثل نینتندو از لحاظ محبوبیت به رتبه ی چهارم سقوط کنند.

این کنسول ها در رتبه های بعد از ابزارهای سرگرمی ای مثل گوشی های هوشمند، تبلت ها و DVDها قرار گرفته اند. این روند در ادامه می تواند باعث شود نینتندو در آینده ی نه چندان دور به طور جدی تر وارد صنعت بازی در گوشی های هوشمند شود که به نظر می رسد تغییر مسیر جالب و موفقی از آب در بیاید.

منبع :

بچه ها بیشتر از کنسول دستی، دوست دارند با گوشی بازی کنند گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات