تمام آمار و ارقام بتای Overwatch را در اینفوگرافیک اش ببینید - آکا

آکاایران: تمام آمار و ارقام بتای Overwatch را در اینفوگرافیک اش ببینید

آکاایران: کمتر از دو روز تا عرضه ی رسمی اکشن اول شخص استودیوی بازی سازی بلیزارد باقی مانده است. سازندگان بازی Overwatch هم یک تصویر اینفوگرافیک منتشر کرده اند که با جزییات زیادی، آمار و ارقام نسخه ی آزمایشی این بازی را به تصویر می کشد.

به گزارش آکاایران:

نکته ی جالب درباره ی اینفوگرافیک بلیزارد، ارایه ی آمار کشته شدن شخصیت Bastion است.

بتای بازی Overwatch، بزرگ ترین نسخه ی آزمایشی تاریخ صنعت بازی است. بیش از 9.7 میلیون نفر در مدت 5 پنج روز، Overwatch را به صورت آزمایشی بازی کردند. این رقم، حتی از تعداد مشترکان فعلی بازی بزرگ «دنیای وارکرفت» هم بیشتر است.

در این اینفوگرافیک، بلیزارد گفته است که بازی کننده ها از 190 کشور مختلف پای بتای Overwatch نشسته بودند. نسخه ی آزمایشی این بازی، 4.9 میلیارد دقیقه بازی شده است. این رقم، معادل 9 هزار و 380 سال است!

تمام آمار و ارقام بتای Overwatch را در اینفوگرافیک اش ببینید - آکا

می توانیم هم چنین در این اینفوگرافیک، اطلاعاتی از شخصیت ها ببینیم. در کلاس «حمله»، شخصیت Soldier: 76 بیشترین استفاده را داشته است. در کلاس «دفاع»، شخصیت Widowmaker بیشتر از سایر شخصیت ها انتخاب شده است. شخصیت Reinhardt و Mercy هم به ترتیب در کلاس های «تانک» و «پشتیبان» بیشترین استفاده را داشته اند.

نکته ی جالب درباره ی اینفوگرافیک بلیزارد، ارایه ی آمار کشته شدن شخصیت Bastion است. این شخصیت در بازی آن قدر قوی است که اعصاب بازی کننده ها را خرد کرده بود. ظاهرا بلیزارد هم از این موضوع خبر داشته که آمار نابود شدن Bastion را هم در اینفوگرافیک اش آورده است.

می توانید اینفوگرافیک Overwatch را در پایین ببینید.

بازی پس فردا برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن4 و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

منبع :

تبلیغات