‫بهترین بازی های رایگان سبک رانندگی‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫بهترین بازی های رایگان سبک رانندگی‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫بهترین بازی های رایگان سبک رانندگی‬
,بازی موبایل،رانندگی,[categoriy]

آکاایران: ‫بهترین بازی های رایگان سبک رانندگی‬

آکاایران: تعداد زیادی از بازی های سبک رانندگی برای سیستم عامل های اندروید و iOS منتشر شده اند و به دلیل تقاضای گسترده ای که همچنان برای این بازی ها وجود دارد هر سال هم عنوان های جدیدتری به این بازی ها اضافه می شوند. اگر دنبال 6 بازی مجانی که در این ژانر میان بهترین ها قرار دارند می گردید بد نیست به این لیست نگاهی بیندازید.

به گزارش آکاایران:

,بازی موبایل،رانندگی,[categoriy]۱. Asphalt Nitro

این بازی در حال حاضر صرفا برای اندروید عرضه شده اما احتمال دارد به زودی برای سیستم عامل iOS هم عرضه شود. این بازی از شما حجم کمی می گیرد (حدود 28 مگابایت) اما این حجم کم به معنی کیفیت پایین بازی نیست. این بازی را می توانید از اینجا دانلود کنید.

,بازی موبایل،رانندگی,[categoriy]۲. Drag Racing Classic

از فورد موستانگ کلاسیک گرفته تا یک بی ام و آخرین مدل؛ می توانید با طیف وسیعی از ماشین ها رانندگی کنید. با قابلیت بازی آنلاین این اپلیکیشن هم می شود با دوستان تان یا افراد ناشناس در سراسر جهان رقابت کنید. بازی را برای اندروید از اینجا و برای iOS از اینجا دانلود کنید.

,بازی موبایل،رانندگی,[categoriy]

۳. Jet Car Stunts 2

این بازی که در ادامه قسمت 1 عرضه شده کمی با بازی های معمولی سبک رانندگی متفاوت است و تسلط بر آن هم برای تان بیشتر طول می کشد. با ماشین های بسیار پرسرعت در یک مسیر تخیلی پر از پرش و فرود آمدن سر و کار خواهید داشت. این بازی هم برای اندروید قابل دانلود است و هم برای iOS عرضه شده.

,بازی موبایل،رانندگی,[categoriy]

۴. Racing in Car

همانطور که از اسم بازی معلوم است زاویه دید شما در این بازی از درون ماشینی است که سوارش شده اید. شبیه زندگی واقعی در محیطی که به واقعیت نزدیک است رانندگی کنید و لذت ببرید. بازی را برای اندروید از اینجا و برای iOS هم از اینجا دانلود کنید.

,بازی موبایل،رانندگی,[categoriy]

۵. Splash Cars

این بازی یک وجه جدید به بازی های سبک رانندگی افزوده و آن هم رنگ است. تا وقتی بنزین دارید باید خیابان ها را رنگ کنید و مراقب هم باشید گیر پلیس نیفتید. بازی برای اندروید عرضه شده و برای iOS هم از اینجا قابل دانلود است.

,بازی موبایل،رانندگی,[categoriy]

۶. Traffic Rider

پشت یک موتورسیکلت بنشینید و در ترافیک بی انتهای اتوبان ها رانندگی کنید. از ماشین های دیگر سبقت بگیرید و با بدست آوردن پول موتورتان را بروز کنید. بازی را برای اندروید از اینجا و برای iOS از اینجا دانلود کنید.


منبع :

‫بهترین بازی های رایگان سبک رانندگی‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات