loading...
‫معرفی بازی Sandstorm: Pirate Wars؛ مد مکس به پرواز در می آید‬

آکاایران: ‫معرفی بازی Sandstorm: Pirate Wars؛ مد مکس به پرواز در می آید‬

آکاایران: فضای Sandstorm: Pirate Wars را می توان ترکیبی از فیلم Mad Max: Fury Road و بازی Fallout دانست. وجود محیطی آخر الزمانی، صحرای عظیم و جنگ با ماشین های پرنده همگی دلیلی بر این ادعا هستند. البته همین ابتدا متن بگوییم این ویژگی به یکی از بزرگترین برگ برنده های عنوان یوبی سافت بدل گشته است.

به گزارش آکاایران: یوبی سافت هم که بدون شک می شناسید، شرکتی که بیشتر با فرنچایزهایی مانند اساسینز کرید شناخته می شود. آن ها در طول چند ماه اخیر نشان داده اند که علاقه زیادی به حضور جدی تر در بازار پرسود بازی های موبایل دارند. اگر به یاد داشته باشید، چند روز گذشته عنوانی بسیار موفق از این شرکت با نام Hungry Shark World را برای اسمارت فون ها معرفی کردیم.

Sandstorm: Pirate Wars آمده تا تیر خلاص را بزند و بگوید که دیگر نام یوبی سافت روی یک بازی موبایل، مهمترین دلیل برای دانلود آن است. نمی دانیم استودیو سازنده برای سیستم مبارزات طوفان شن از چه ایده ای استفاده کرده اما فکر کنیم منبع الهام اصلی آن ها سبک درگ ریسینگ [Drag Racing] بوده.

همان طور که می دانید در بازی های این سبک دو موتور، ماشین یا هر وسیله نقلیه دیگری باید در محیطی دو بعدی با یکدیگر مسابقه دهند. در این بین مهمترین نقشی که شما ایفا می کنید تعویض دنده یا استفاده از نیتروژن خواهد بود. مبارزات طوفان شن از سیستمی مشابه پیروی می کند. در بازی باید با انتخاب یک ماشین جنگی به رقابت با دیگر بازیکن های جهان بپردازید.

در هر مسابقه هم دو ماشین جنگی حضور دارد. چند نکته باعث شده تا گیم پلی خشکی که بعضا در بازی های درگ ریسینگ میبینیم را در طوفان شن شاهد نباشیم. اولین آن به استراتژی های هنگام حمله باز می گردد. برای استفاده از هر سلاح باید صبر کنید تا نوار انرژی که در گوشه سمت چپ صفحه وجود دارد کامل شود.

‫معرفی بازی Sandstorm: Pirate Wars؛ مد مکس به پرواز در می آید‬ اپ استور
گوگل پلی

منبع :

تبلیغات