‫از بازی معروف تتریس فیلم ساخته می شود‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫از بازی معروف تتریس فیلم ساخته می شود‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫از بازی معروف تتریس فیلم ساخته می شود‬
,بازی ویدئویی،فیلم،Tetris

آکاایران: ‫از بازی معروف تتریس فیلم ساخته می شود‬

آکاایران: شرکت Threshold برای ساخت یک فیلم از بازی محبوب و معروف تتریس (Tetris) هشتاد میلیون دلار پول تامین کرده است.

به گزارش آکاایران: هالیوود از اوایل دهه نود به فکر ساخت فیلم از بازی های ویدیویی افتاد. اولین فیلم در این حوزه هم با اقتباس از بازی سوپر ماریوی شرکت نینتندو در سال 1993 ساخته شد. جذابیت کاراکترهای بازی های ویدیویی و جهانی که بازی برای مخاطبان می سازد نقطه مثبتی است که فیلم سازان می توانند روی آن حساب کنند و با استفاده از آن مخاطبان را به سالن سینما بکشانند. از سوی دیگر خطر اینجاست که این بازی ها پیشتر جهانی آفریده اند که اگر فیلم نتواند به آن نزدیک شود مخاطب را سرخورده می کند. به هر حال گرچه تا امروز بسیاری از این اقتباس ها چندان به دل مخاطبان ننشسته اما روند ساخت این فیلم ها هنوز ادامه دارد. حتی بعضی از شرکت های سازنده این بازی ها هم مثل یوبی سافت خودشان دست به کار ساخت فیلم شده اند یا برخی دیگر مثل نینتندو قصد دارند وارد این حوزه شوند.

در این میان خبر جدیدی منتشر شده است. قرار است براساس بازی محبوب تتریس هم یک فیلم ساخته شود. شرکت Threshold که در حوزه سرگرمی فعالیت می کند و پیش از این هم دو فیلم «مورتال کامبت» و «مورتال کامبت: نابودی» را بر اساس سری بازی های مورتال کامبت ساخته بود 80 میلیون دلار برای ساخت این فیلم تامین کرده است. مدیرعامل شرکت Threshold در گفتگویی عنوان کرده که این فیلم می تواند قسمت اول از یک سه گانه باشد، ظاهرا ماجرای فیلم هم اصلا به این سادگی ها قابل حدس زدن نیست و حسابی همه را غافلگیر خواهد کرد.


منبع :

‫از بازی معروف تتریس فیلم ساخته می شود‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات