loading...
‫Resident Evil 7 در E3 2016 معرفی خواهد شد‬

آکاایران: ‫Resident Evil 7 در E3 2016 معرفی خواهد شد‬

آکاایران: همین چند وقت پیش بود که شرکت «کپکام» (Capcom) اعلام کرد، در حال ساخت یک قسمت بزرگ از مجموعه بازی های «رزیدنت اویل» (Resident Evil) است. این عنوان که به احتمال زیاد Resident Evil 7 خواهد بود، در E3 2016 به نمایش در می آید.

به گزارش آکاایران: شرکت کپکام گفته بود که قسمت جدید مجموعه بازی های رزیدنت اویل را تا قبل از فروردین ماه سال 96 راهی بازار خواهد کرد. خوشبختانه برای دیدن این بازی زمان زیادی نباید صبر کنیم و به نظر می رسد که ماه آینده و در نمایشگاه E3 2016 اولین نمایش های این بازی منتشر خواهد شد.

براساس اطلاعات منتشر شده، قسمت جدید مجموعه بازی های رزیدنت اویل به ریشه های ترسناک خودش برگشته و همانند قسمت اول گیمرها را به چالش می کشد. البته کپکام قصد ندارد دست به بازی سازی مجدد این مجموعه بزند و همچنان داستان قسمت های قبلی را گسترش خواهد داد و به روند داستانی آن ها وفادار باقی می ماند.

از آنجایی که شرکت کپکام کنفرانس خبری ویژه ای در E3 2016 ندارد، به احتمال زیاد در زمان کنفرانس دو شرکت مایکروسافت یا سونی این بازی را معرفی خواهد کرد. البته روز گذشته هم تاریخ تمام کنفرانس های خبری E3 امسال مشخص شد.


منبع :

تبلیغات