‫بنیاد ملی بازی های رایانه ای هر ماه بازی های ایرانی منتخب را رونمایی و تبلیغ می کند‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫بنیاد ملی بازی های رایانه ای هر ماه بازی های ایرانی منتخب را رونمایی و تبلیغ می کند‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫بنیاد ملی بازی های رایانه ای هر ماه بازی های ایرانی منتخب را رونمایی و تبلیغ می کند‬
,بازی رایانه ای,بنیاد ملی بازی های رایانه ای,تولید بازی کامپیوتری

آکاایران: ‫بنیاد ملی بازی های رایانه ای هر ماه بازی های ایرانی منتخب را رونمایی و تبلیغ می کند‬

آکاایران: به گزارش وبسایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای، معاونت ارتباطات این بنیاد در راستای حمایت معنوی، رسانه ای و تبلیغاتی از بازی های ایرانی، اعلام کرده است هر ماه یک مراسم رونمایی خواهد داشت. به این ترتیب شرکت های فعال در زمینه ی تولید بازی های رایانه ای که به تازگی محصولی منتشر کرده اند یا در دست انتشار دارند می توانند برای انجام مراسم رونمایی از محصول خود به بنیاد ملی بازی های رایانه ای درخواست بدهند.

به گزارش آکاایران: نحوه ی انتخاب بازی های مورد نظر از بین درخواست های رسیده به این صورت است که هر ماه پس از بررسی درخواست ها، بازی ها در بخش نظرسنجی سایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای قرار می گیرند. شرکت های تولید کننده ی بازی های رایانه ای می توانند با ساخت بازی های پرطرفدار و اطلاع رسانی در این زمینه، از مخاطبان و علاقمندان بخواهند به بازی شان رأی دهند. در نهایت این آرای مردمی است که باعث انتخاب یک بازی به عنوان بازی منتخب می شود و به این ترتیب مراسم رونمایی و حمایت تبلیغاتی شامل آن خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی در خصوص روال اجرایی و ضوابط ارسال درخواست را می توانید روی وبسایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای از نظر بگذرانید.

منبع :

‫بنیاد ملی بازی های رایانه ای هر ماه بازی های ایرانی منتخب را رونمایی و تبلیغ می کند‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات