‫مدیرعامل نینتندو: NX مسیر جدیدی برای بازی کردن خواهد بود‬

آکاایران: ‫مدیرعامل نینتندو: NX مسیر جدیدی برای بازی کردن خواهد بود‬

آکاایران: «تاتسومی کیمیشیما» (Tatsumi Kimishima) مدیرعامل شرکت نینتندو در مصاحبه ای به این موضوع اشاره کرد که کنسول NX روشی تازه برای بازی کردن است.

به گزارش آکاایران: کنسول جدید نینتندو که فعلا به نام NX شناخته می شود، در اسفند ماه سال یا فروردین سال 96 راهی بازار خواهد شد. حتی بازی های جدیدی هم برای آن در دست ساخت است. البته شایعات به این موضوع اشاره می کنند که این کنسول بازی جدید از درایو نوری پشتیبانی نمی کند و به احتمال زیاد بازی های آن به صورت دیجیتالی عرضه می شوند.

مدیرعامل شرکت نینتندو در مصاحبه ای که یکی از کاربران سایت NeoGAF آن را ترجمه کرده، گفته:” این کنسول ویژگی های کاملا جدیدی در زمینه ی سخت افزاری و نرم افزاری دارد و چیزی است که خودم خیلی به تجربه ی آن علاقه دارم.”

کیمیشیما در جواب این سوال که آیا فروش کنسول جدید به فروش Wii U لطمه وارد می کند یا خیر گفت:” زمانی که کنسول NX راهی بازار شود، فروش Wii U کاهش پیدا می کند؛ اما این پلتفرم بازی، نسل جدید Wii U یا 3DS به حساب نمی آید و مسیر خودش را دنبال خواهد کرد. این کنسول مسیر جدیدی برای بازی کردن است که چیزی فراتر از Wii U خواهد بود. ما همیشه سعی داریم که بازی کننده ها را سورپرایز کنیم و زندگی گیمری آن ها را تغییر دهیم. ما در چند سال گذشته صنعت بازی های کامپیوتری را تغییر داده ایم.”

به نظر شما کنسول جدید نینیتندو تا چه اندازه می تواند صنعت بازی را تغییر دهد؟ آیا این کنسول بازی همانند Wii می تواند به فروش خیره کننده دست پیدا کند؟


منبع :

تبلیغات